Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Rybnik i okolice

Synonimy: usuwanie hemoroidów, hemoroidy leczenie, żylaki odbytu usuwanie, usuwanie guzków krwawniczych

Bezpośrednio w Rybniku nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Rybnika. Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (39 km od Rybnika) w cenie 3 700 zł lub w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (48 km od Rybnika) gdzie cena za leczenie hemoroidów, żylaków odbytu wynosi 450 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Rybniku?

Usługa leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Rybniku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska