Leczenie hemoroidów - żylaków odbytu Warszawa

usuwanie hemoroidów, hemoroidy leczenie, żylaki odbytu usuwanie, usuwanie guzków krwawniczych

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184

Nasmed

4,6 / 5  (1362 opinii)  rozwiń
 • Leczenie hemoroidów laserem 5 200 zł
 • Leczenie hemoroidów metodą DGHAL / DGRAR od 4 400 zł
 • Leczenie hemoroidów metodą Milligana Morgana od 3 800 zł
 • Sektorowe wycięcie hemoroidów 2 500 zł
 • Konsultacja proktologiczna (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Hemoroidy leczenie w Warszawie - informacje

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Żylaki odbytu to choroba, która może się pojawić w każdym wieku. Sprzyja jej zła dieta, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb pracy. U kobiet także bardzo często przyczyną ich powstawania jest ciąża oraz poród. Ale problem nie dotyczy tylko kobiet, hemoroidy ma co drugi Polak. Wyleczyć je można nie tylko metodą operacyjną, ale także poprzez gumkowanie, laseroterapię czy metodę DGHAL w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

Wyleczyć hemoroidy u warszawskich proktologów

 Alfa-Lek to Lecznica Profesorsko-Ordynatorska działająca od 1929 r. w Warszawie. Pacjenci z problemem żylaków odbytu mogą poddać się tutaj zabiegowi gumkowania hemoroidów oraz skleroterapii kompresyjnej. Ten pierwszy zabieg przeprowadza dr Piotr Domagała, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Zabieg skleroterapii,  po wcześniejszym badaniu USG doppler, wykonuje natomiast dr Mariusz Rolewski, specjalista chirurgii ogólnej (od 2006 r.) oraz chirurgii onkologicznej (od 2011 r.).

 W MD Clinic leczeniem hemoroidów zajmuje się dr Przemysław Ciesielski, specjalista chirurgii ogólnej oraz dr Jacek Kowalczyk, specjalista chirurgii ogólnej oraz proktolog i onkolog. Ten ostatni posiada specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od roku 2000. Zajmuje się m.in. leczeniem chorób zapalnych odbytnicy i jelita grubego. W MD Clinic lekarz ten wykonuje m.in. zabieg gumkowania guzków krwawniczych a także nacięcie i drenaż ropnia odbytu czy wycięcie drobnych zmian okolicy odbytu. 

 W Centrum Medycznym SKJ od początku jego istnienia, czyli od roku 1998, działa Poradnia Proktologiczna, która świadczy usługi pacjentom z problemami proktologicznymi i jelita grubego. Klinikę założył i pomaga tutaj swoim pacjentom dr Krzysztof Szala, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia (od 1989 roku), onkolog, chirurg naczyniowy i proktolog. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując jako chirurg nie tylko w warszawskich szpitalach, ale także za granicą: w Wielkie Brytanii, w Niemczech i w Kuwejcie. W SKJ wyleczy żylaki odbytu bezoperacyjnie metodą Barrona i metodą Hemoron a także wytnie hemoroidy w znieczuleniu miejscowym (hemoreidektomia sektorowa) lub z zastosowaniem lasera CO2.

 W Przychodni Lekarskiej Wołoska na zabiegi z zakresu proktologii można się umówić do dr. Przemysława Ciesielskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (od roku 2008), doktora nauk medycznych (od 2011 roku) oraz proktologa. Lekarz ten jest twórcą Poradni Proktologicznej Szpitala w Wołominie a swoje doświadczenie zdobywał, pracując w ośrodkach chirurgii kolorektalnej w kraju i za granicą. W przychodni Wołoskiej wykonuje gumkowanie żylaków odbytu, a także nacięcie i drenaż ropnia okołoodbytniczego czy zakrzepicy okołoodbytniczej.

W Wałbrzyskiej Przychodni dla dorosłych, jednostce Centrum Medycznego Damiana, na konsultacje i zabiegi z dziedziny proktologii można umówić się do dr. Krzysztofa Abychta, specjalisty chirurgii ogólnej i proktologa. Lekarz ten dyplom I stopnia z chirurgii ogólnej zdobył w 1986 roku, a II stopnia w 1992 (Akademia Medyczna w Warszawie), natomiast w 1991 został doktorem nauk medycznych. W Przychodni Wałbrzyskiej zajmuje się leczeniem żylaków odbytu sposobem Barrona, a także usuwa zakrzepicę żylaka odbytu, wykonuje nacięcie ropnia okołoodbytniczego oraz nacięcie i drenaż ropnia okołodbytniczego dużego.

Na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Bielańskiego działa Poradnia Proktologiczna. Jednym z lekarzy tutaj pracujących jest dr Wojciech Drewniak, specjalista chirurgii ogólnej, z której dyplom II stopnia ma od 2000 roku. Na Oddziale Chirurgicznym pacjent może poddać się operacji wycięcia hemoroidów, ale także zabiegom naprawczym w zakresie odbytu, nacięciu ropnia okołoodbytowego czy zamknięciu przetoki odbytniczej.

Ceny zabiegów usuwania żylaków odbytu w Warszawie i za granicą

Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Cena skleroterapii to w Warszawie koszt 350 zł, natomiast gumkowanie hemoroidów kosztuje 250 zł (jeden i drugi zabieg w Alfa-Lek). Za hemoreidektomię sektorową trzeba zapłacić od 600-1000 zł, a hemoreidektomię z zastosowaniem lasera CO2 od 1500-2500 zł (w SKJ). W Anglii skleroterapia to koszt £150, natomiast metoda Barrona £250 (w Angel Clinic w Londynie).

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 300 zł do 5 200 zł
 • Wrocław od 100 zł do 5 500 zł
 • Kraków od 350 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 2 500 zł
 • Częstochowa od 300 zł
 • Tychy od 500 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 450 zł do 4 800 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 300 zł
 • Białystok od 300 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 3 700 zł
 • Radom od 2 000 zł
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu cena »

Usługa leczenie hemoroidów w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.