Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Zielona Góra

Synonimy: usuwanie hemoroidów, hemoroidy leczenie, żylaki odbytu usuwanie, usuwanie guzków krwawniczych

Filtruj wyniki
Pacjenci z Zielonej Góry wybierają także placówki z Lubań (92 km od centrum Zielonej Góry)
Lubańul. Fabryczna-Osiedle 8A

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji 500 zł
 • Konsultacja proktologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Zielona Góra - informacje

Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne

Hemoroidy stanowią naturalną strukturę kanału odbytu, wspierając proces wypróżniania i odpowiadając za jego szczelność. W sytuacji, gdy dojdzie do ich znacznego przekrwienia, np. wskutek przewlekłych zaparć czy długotrwałej pracy w pozycji siedzącej, w związku z brakiem odpływu krwi może dojść do powiększenia hemoroidów, a z czasem do ich wypadania poza odbyt. W chorobie hemoroidalnej wyróżnia się cztery stopnie, które determinują metody postępowania. Pierwsze dwa wymagają leczenia zachowawczego (farmakologia, dieta), dwa następne z kolei są wskazaniem do leczenia chirurgicznego. 

Guzki krwawnicze – metody leczenia w Zielonej Górze

Bezbolesne i minimalnie inwazyjne leczenie hemoroidów laserem HeLP® przeprowadzają specjaliści Szpitala Centrum Urologii Laserowej Uro-Medic. Wskazaniem do zastosowania metody są guzki I i II stopnia, a zabieg polega na zamknięciu tętnic bez stosowania nici lub klipsów. W zakresie leczenia zaawansowanej choroby hemoroidalnej placówka stosuje laser hemorrhoidoplasty (LHP®). Jednodniowy zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, a w strukturach Szpitala znajduje się ponadto Oddział, Przychodnia urologiczna.

Choroby odbytu i odbytnicy pacjenci Zielonej Góry, Żar, Świebodzina i Lubania mogą skonsultować w Gabinecie dr n. med. Bronisława Górskiego, działającego w ramach Specjalistycznej Chirurgicznej Praktyki Lekarskiej. Zakres usług medycznych i małej chirurgii, oprócz leczenia żylaków odbytu, obejmuje również leczenie guzków skórnych i podskórnych z weryfikacją histopatologiczną. Konsultacje odbywają się także w pełnym zakresie flebologii i leczenia żylaków kończyn dolnych (EVLT, skleroterapia i echoskleroterapia, miniflebektomia).

Choroby odbytu, w tym zakrzep przyodbytowego splotu żylnego, szczeliny odbytu i jego wypadanie leczy lek. med. Krzysztof Marian Lubecki, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek m. in. Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, w ramach usług proktologicznych wykonuje rektoskopię z biopsją lub usunięciem małego polipa i badaniem histopatologicznym. Leczenie choroby hemoroidalnej świadczy z zastosowaniem metod: ligatury Barrona, operacji metodą RFITTH, a także w połączeniu z wypadaniem odbytu metodą PPH (Longo).

Leczenie hemoroidów w Zielonej Górze i w USA – porównanie metod i cen

Kadra w Aldemed Centrum Medyczne Kadra w Aldemed Centrum Medyczne

Hemoroidektomia wykonywana w ramach ambulatorium w placówkach na terenie USA to zazwyczaj wydatek rzędu 3 000 $ (11 400 zł). W szpitalu cena ta może wzrosnąć nawet do 5 700 $ (21 660 zł), podaje serwis Fix Hemroids. W Zielonej Górze ceny są znacznie niższe – laserowa metoda usuwania żylaków odbytu wiąże się z wydatkiem 3 000 zł.

Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 500 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 300 zł do 5 200 zł
 • Wrocław od 200 zł do 5 500 zł
 • Kraków od 250 zł do 2 700 zł
 • Łódź od 100 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 2 500 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 4 800 zł
 • Bydgoszcz od 300 zł do 4 000 zł
 • Tychy od 500 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 350 zł do 3 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów, żylaków odbytu w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska