Leczenie i operacje tarczycy Gliwice i okolice

Synonimy: operacja usunięcia wola tarczycy, choroby tarczycy leczenie, zabieg usunięcia tarczycy, tyreoidektomia więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gliwic. Leczenie i operacje tarczycy można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (25 km od Gliwic) w cenie 5 650 zł lub w AVIMED w Katowicach (25 km od Gliwic) gdzie cena za leczenie i operacje tarczycy wynosi 4 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Katowiceul. Brzozowa 54

Klinika Chirurgii Mazan

4,55 / 5  (888 opinii)  rozwiń
  • Wycięcie tarczycy częściowe chirurgicznie 6 450 zł
    plus neuromonitoring 1400 zł= razem 7850zł
  • Wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie 6 450 zł
    plus neuromonitoring 1400 zł= razem 7850zł
  • Wycięcie jednego płata tarczycy chirurgicznie 5 650 zł
  • Wycięcie tarczycy z neurmonitoringiem od 7 050 zł
  • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  190 zł

Usługa leczenie i operacje tarczycy w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska