Leczenie i pielęgnacja ran Chorzów i okolice

Synonimy: pielęgnacja ran przewlekłych, opracowywanie ran

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i pielęgnacja ran, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Chorzowa. Leczenie i pielęgnacja ran można przeprowadzić m.in. w Serafin Clinic w Gliwicach (20 km od Chorzowa) w cenie 150 zł lub w Medicus Estetic w Tychach (20 km od Chorzowa) gdzie cena za leczenie i pielęgnacja ran wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie i pielęgnacja ran w Chorzowie?

Usługa leczenie i pielęgnacja ran w Chorzowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska