Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Warszawa

leczenie łysienia kobiet osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia osoczem bogatopłytkowym przy łysieniu kobiet

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Hair Gabinet zabiegowy w Medical Hair

Łysienie typu żeńskiego to rodzaj łysienia androgenowego występującego u kobiet. Jest objawem zaburzeń hormonalnych i występuje w parze z zespołem wielotorbielowatych jajników, zespołem nadnerczowo-płciowym, guzami jajnika lub nadnerczy. Istnieją różne sposoby leczenia takiego łysienia - jednym z nich jest naturalna metoda leczenia osoczem bogatopłtykowym zawartym w krwi człowieka.

Terapie przeciw łysieniu u kobiet

Kobiety, u których wystąpiło łysienie androgenowe mogą udać się w Warszawie do Kliniki Ambasada Urody, gdzie zostaną poddane terapii osoczem bogatopłytkowym Regeneris. Za pomocą tego zabiegu lekarz zlikwiduje także blizny potrądzikowe, wygładzi fały i zmarszczki skóry, usunie kurze łapki i cienie pod oczami czy odmłodzi szyję, dekolt i dłonie. Lekarzem tym jest dr n. med. Agnieszka Krawczyk, chirurg ogólny, flebolog i lekarz medycyny estetycznej, która z tej ostatniej dziedziny ukończyła w 2009 roku Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Doszkalała się także na kursach w Polsce i za granicą, organizowanych m.in. przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Ekoderm to Klinika Dermatologii Leczniczej i Estetycznej, w której jednym z zabiegów odmładzających jest stosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris i Prosys PRP Biokit. W taki sposób poddawane jest leczeniu łysienie nie tylko typu żeńskiego, ale także męskiego. Ponadto tę terapię stosuje się również do leczenia blizn, leczenia rozstępów oraz odmładzania i rewitalizacji skóry. Pacjentkami zajmuje się tutaj dr Ewa Skulska, specjalista dermatologii i wenerologii, która szkoliła się z zakresu tej dziedziny w  Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada także wiele certyfikatów z odbytych szkoleń dermatologii estetycznej, leczniczej oraz laseroterapii.

W klinice Medycyna Młodości można również umówić się na zabieg terapii osoczem bogatopłytkowym w przypadku łysienia typu żeńskiego. Pacjentka zostanie tutaj poddana komputerowemu badaniu skóry głowy i mieszków włosowych a następnie skierowana na odpowiednie leczenie - oprócz osocza bogatopłtykowego także zabieg z własnymi komórkami macierzystymi pacjentki lub z wykorzystaniem koktajli z peptydami. Do zespołu lekarskiego należy tutaj dr Urszula Brumer, lekarz medycyny estetycznej, która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w zabiegach leczących wypadanie włosów oraz działających odmładzająco z wykorzystaniem preparatów z osoczem bogatopłytkowym.

Zabiegowi leczącemu łysienie androgenowe pacjentka może poddać się także w Klinice Chirurgii Plastycznej dra Szczyta. Lekarz pomoże tutaj także w łysieniu typu męskiego a także zastosuje preparat Regeneris z osoczem boagtopłytkowym do: rewitalizacji skóry twarzy, liwkidacji oznaków starzenia się skóry czy do przyspieszenia procesów gojenia po niektórych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z lekarzy przyjmujących w klinice jest dr Samir Ibrahim, specjalista chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. W swoim zakresie medycyny szkolił się za granicą, np. w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

W RClinic zabiegi osoczem bogatopłytkowym PRP są wykorzystywane nie tylko w terapii leczącej łysienie żeńskie czy męskie, ale także w zabiegach odmładzających skórę twarzy, szyi i dłoni, leczących blizny potrądzikowe czy rozstępy a także do regenracji skóry po zabiegach estetycznych. Pacjentkami nie tylko z tego zakresu zajmuje się tutaj dr Robert Chmielewski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997), medycyny rodzinnej (od 1997 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę przekazuje, będąc wykładowcą w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Sam sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz anti-aging.

W Klinice Murano łysienie androgenowe oraz nadmierne wypadanie włosów u kobiet leczy się na kilka sposób. Wśród nich można wymienić zabiegi osoczem bogatopłytkowym, a także: leczenie farmakologiczne, karboksyterapię, mezoterapię igłową oraz naświeltanie lampą LED. Zespół specjalistów tworzy tutaj m.in. dr n. med. Paweł Rujna, dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej, który ukończył wiele szkoleń specjalizacyjnych z zakresu dermatologii estetycznej i leczniczej.

Ile kosztuje zabieg leczący łysienie u kobiet osoczem bogatopłytkowym w Warszawie a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Na terapię osoczem bogatopłytkowym leczącą łysienie typu żeńskiego trzeba w warszwskich klinikach wydać 700 zł. W Londynie jest to kwota 3 tys. zł w Rejuvenate Hair Clinics.

Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 650 zł do 1500 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Łódź od 350 zł do 4499 zł
 • Poznań od 500 zł do 1000 zł
 • Wrocław od 790 zł
 • Kraków od 440 zł do 1200 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1000 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 600 zł
 • Katowice od 600 zł do 610 zł
 • Białystok od 600 zł do 1800 zł
 • Lublin od 600 zł do 700 zł
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.