Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Warszawa

leczenie łysienia kobiet osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia osoczem bogatopłytkowym przy łysieniu kobiet

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Łysienie typu żeńskiego to rodzaj łysienia androgenowego występującego u kobiet. Jest objawem zaburzeń hormonalnych i występuje w parze z zespołem wielotorbielowatych jajników, zespołem nadnerczowo-płciowym, guzami jajnika lub nadnerczy. Istnieją różne sposoby leczenia takiego łysienia - jednym z nich jest naturalna metoda leczenia osoczem bogatopłtykowym zawartym w krwi człowieka.

Terapie przeciw łysieniu u kobiet

Kobiety, u których wystąpiło łysienie androgenowe mogą udać się w Warszawie do Kliniki Ambasada Urody, gdzie zostaną poddane terapii osoczem bogatopłytkowym Regeneris. Za pomocą tego zabiegu lekarz zlikwiduje także blizny potrądzikowe, wygładzi fały i zmarszczki skóry, usunie kurze łapki i cienie pod oczami czy odmłodzi szyję, dekolt i dłonie. Lekarzem tym jest dr n. med. Agnieszka Krawczyk, chirurg ogólny, flebolog i lekarz medycyny estetycznej, która z tej ostatniej dziedziny ukończyła w 2009 roku Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Doszkalała się także na kursach w Polsce i za granicą, organizowanych m.in. przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Ekoderm to Klinika Dermatologii Leczniczej i Estetycznej, w której jednym z zabiegów odmładzających jest stosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris i Prosys PRP Biokit. W taki sposób poddawane jest leczeniu łysienie nie tylko typu żeńskiego, ale także męskiego. Ponadto tę terapię stosuje się również do leczenia blizn, leczenia rozstępów oraz odmładzania i rewitalizacji skóry. Pacjentkami zajmuje się tutaj dr Ewa Skulska, specjalista dermatologii i wenerologii, która szkoliła się z zakresu tej dziedziny w  Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada także wiele certyfikatów z odbytych szkoleń dermatologii estetycznej, leczniczej oraz laseroterapii.

W klinice Medycyna Młodości można również umówić się na zabieg terapii osoczem bogatopłytkowym w przypadku łysienia typu żeńskiego. Pacjentka zostanie tutaj poddana komputerowemu badaniu skóry głowy i mieszków włosowych a następnie skierowana na odpowiednie leczenie - oprócz osocza bogatopłtykowego także zabieg z własnymi komórkami macierzystymi pacjentki lub z wykorzystaniem koktajli z peptydami. Do zespołu lekarskiego należy tutaj dr Urszula Brumer, lekarz medycyny estetycznej, która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w zabiegach leczących wypadanie włosów oraz działających odmładzająco z wykorzystaniem preparatów z osoczem bogatopłytkowym.

Zabiegowi leczącemu łysienie androgenowe pacjentka może poddać się także w Klinice Chirurgii Plastycznej dra Szczyta. Lekarz pomoże tutaj także w łysieniu typu męskiego a także zastosuje preparat Regeneris z osoczem boagtopłytkowym do: rewitalizacji skóry twarzy, liwkidacji oznaków starzenia się skóry czy do przyspieszenia procesów gojenia po niektórych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z lekarzy przyjmujących w klinice jest dr Samir Ibrahim, specjalista chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. W swoim zakresie medycyny szkolił się za granicą, np. w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

W RClinic zabiegi osoczem bogatopłytkowym PRP są wykorzystywane nie tylko w terapii leczącej łysienie żeńskie czy męskie, ale także w zabiegach odmładzających skórę twarzy, szyi i dłoni, leczących blizny potrądzikowe czy rozstępy a także do regenracji skóry po zabiegach estetycznych. Pacjentkami nie tylko z tego zakresu zajmuje się tutaj dr Robert Chmielewski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997), medycyny rodzinnej (od 1997 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę przekazuje, będąc wykładowcą w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Sam sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz anti-aging.

W Klinice Murano łysienie androgenowe oraz nadmierne wypadanie włosów u kobiet leczy się na kilka sposób. Wśród nich można wymienić zabiegi osoczem bogatopłytkowym, a także: leczenie farmakologiczne, karboksyterapię, mezoterapię igłową oraz naświeltanie lampą LED. Zespół specjalistów tworzy tutaj m.in. dr n. med. Paweł Rujna, dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej, który ukończył wiele szkoleń specjalizacyjnych z zakresu dermatologii estetycznej i leczniczej.

Ile kosztuje zabieg leczący łysienie u kobiet osoczem bogatopłytkowym w Warszawie a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet zabiegowy w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

Na terapię osoczem bogatopłytkowym leczącą łysienie typu żeńskiego trzeba w warszwskich klinikach wydać 700 zł. W Londynie jest to kwota 3 tys. zł w Rejuvenate Hair Clinics.

Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 800 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 440 zł do 900 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 900 zł
 • Katowice od 600 zł do 610 zł
 • Białystok od 800 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 600 zł do 700 zł
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: