Leczenie łysienia Głogów i okolice

Synonimy: leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Bezpośrednio w Głogowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Głogowa. Leczenie łysienia można przeprowadzić m.in. w Medicus Uroda Clinica w Lubinie (30 km od Głogowa) w cenie 150 zł lub w BeauMED Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w Lubinie (30 km od Głogowa) gdzie cena za leczenie łysienia wynosi 690 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie łysienia w Głogowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej, chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska