Leczenie łysienia Kraków

leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Krakówul. Św. Krzyża 19 lok. 8-14

Centrum PLMED

4,3 / 5  (32 opinii)  rozwiń
  • Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek mac... 6 000 zł
  • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 3 000 zł
  • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 3 000 zł
  • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn od 3 000 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa)  150 zł

Leczenie łysienia Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Wypadanie włosów dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiety. Związane jest m.in. z zaburzeniami poziomu androgenów (męskich hormonów płciowych), które przychodzą z wiekiem (menopauza, andropauza) oraz niekiedy są uwarunkowane genetycznie. Łysienie dotyka także osoby młode. Niektóre formy łysienia mogą być dziedziczne.

Sposoby na wypadanie włosów

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab z zakresu leczenia i profilaktyki łysienia wykonywane są m.in. zabiegi mezoterapii do zapobiegania wypadaniu włosów na głowie - preparaty Keractise, Hair Revitalizing oraz Mezoesteic. Ponadto instytut oferuje także zabiegi dermatologii klinicznej do leczenia łysienia tj. Trichoscan oraz farmakologię. Zabiegi poprzedzone są tutaj konsultacją, po której następuje dobranie odpowiedniej metody. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr Jacek Zeman, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1983 roku oraz II stopnia od 1987 roku) a także specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w III Klinice Chirurgii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Face & Body Instytut proponuje swoim pacjentom trzy sposoby w walce z łysieniem. Są to: zabiegi Regeneris (z wykorzystaniem osocza boagtopłytkowego - PRP), karboksyterapia medyczna (wstrzykiwanie preparatu CO2 w skórę głowy) oraz zabiegi trychologiczne (leczenie za pomocą szamponów i odżywek). Zabiegi te specjaliści także mogą łączyć w celu uzyskania lepszych efektów. Pacjentom pomaga tutaj mgr Agnieszka Szczepanowicz, trycholog oraz masażystka, której pasją zawodową jest leczenie chorób skóry głowy i włosów, z której to dziedziny stale podnosi swoje kwalifikacje.

W Gabinecie Trychologicznym Centrum Zdrowego Włosa dostępne są różne rodzaje zabiegów zapobiegających łysieniu oraz wypadaniu włosów. Specjalista dobierze odpowiednią metodę spośród: trychologicznych zabiegów leczniczych, mezoterapii (bezigłowej oraz igłowej Dermaheal), prądów d'Arsonvala oraz zabiegów z wykorzystaniem światła LED (LED HAIR LASER). Pacjentami zajmuje się tutaj mgr Edyta Pawluś, kosmetolog oraz specjalista kosmetologii trychologicznej, która stale podnosi swoje kwalifikacje z tych dziedzin, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach. Jako współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Trychologicznego dba o wysoki poziom trychologii w Polsce.

Kosmetyka Medyczna Nova z zakresu zabiegów dermatologicznych oferuje leczenie wypadania włosów za pomocą mezoterapii. Zabiegi poprzedzone są diagnostyką z wykorzystaniem urządzeniem MicroCAMERA oraz konsultacjami z dermatologiem, którym jest tutaj dr Anna Hernik, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 1998 roku, przynależąca m.in. do Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. W swoim dorobku posiada wiele dyplomów i certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W Klinice Urody Villa Dermatica dostępne są dwie procedury do leczenia wypadania włosów: HairCare (iniekcja preparatu do skóry głowy) oraz mezoterapia igłowa. Jednym z lekarzy, zajmującym się tutaj pacjentami, jest dr Ewa Marzec, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 1998 roku oraz II stopnia, która swoje doświadczenie zdobywała, pracując w Poradni Dermatologicznej SP ZOZ Podgórze w Krakowie oraz Poradni Dermatologicznej NZOZ Gro Medicus w Krakowie. Doktor Marzec posiada wiele certyfikatów i dyplomów, potwierdzających zdobyte przez nią dodatkowe umiejętności z zakresu dermatologii estetycznej.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna oferuje zabiegi mezoterapii HairCare w celu leczenia wypadania włosów. Terapia ta zatrzymuje wypadanie oraz powoduje odrastanie utraconych włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Pacjentami zajmuje się tutaj lek. Agnieszka Drożniak, lekarz medycyny estetycznej (dyplom studiów podyplomowych Kosmetologia dla lekarzy), która swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Cena zabiegu leczącego wypadanie włosów w Krakowie oraz za granicą

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Za mezoterapię skóry głowy zapobiegającą łysieniu w krakowskich gabinetach trzeba zapłacić od 250- 450 zł (w Eco-Lab), natomiast za granicą w Wielkiej Brytanii na terapię osoczem bogatopłytkowym pacjent wyda 2,3 tys. zł w Vie Aesthetics w Essex.

Usługa leczenie łysienia w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: