Leczenie łysienia Piaseczno i okolice

Synonimy: leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 17 innych klinik z okolicy Piaseczna. Leczenie łysienia można przeprowadzić m.in. w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 6 000 zł lub w Estetica Nova w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za leczenie łysienia wynosi 6 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Warszawaul. Dzielna 72

Scalpmann Hair&Head Care

 • Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy +... od 4 500 zł
  metoda MicroHairSMP™
 • Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola od 1 500 zł
  metoda MicroHairSMP™
 • Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy od 3 500 zł
  metoda MicroHairSMP™
 • Mikropigmentacja włosów na głowie - szczyt głowy od 1 500 zł
  metoda MicroHairSMP™
 • Konsultacja w zakresie mikropigmentacji (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Usługa leczenie łysienia w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska