Leczenie łysienia Poznań

leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawaul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
  • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 4 000 zł
  • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 4 000 zł
  • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn od 4 000 zł
  • Przeszczep włosów FUT u kobiet od 4 000 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa)  300 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie łysienia Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Wypadanie włosów zależy od kilku czynników, które temu sprzyjają. Łysienie może być rezultatem ubogiej diety lub zbyt słabego krążenia. Wpływ na nie mają także zmiany hormonalne w organizmie a także intensywna kuracja odchudzająca. Ponadto przyczyną wypadania włosów może być ciąża oraz osłabione włosy.

Skuteczne zabiegi na wypadające włosy

Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica oferuje swoim pacjentkom, mających problem z nadmierną utratą włosów, zabiegi leczące tą przypadłość. Jest to mezoterapia (iniekcja substancji leczniczych), której specjalista zaleca tutaj kilka zabiegów, aby efekty były trwalsze. Metodę tą wykorzystuje także do regeneracji innych partii skóry, tj. twarz, poszczególne części ciała oraz do zwalczania cellulitu. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Rafał Prager, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 2001 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej.  Z tej drugiej dziedziny szkolił się na wielu kursach, z których posiada liczne certyfikaty i dyplomy, np. z zabiegów mezoterapii.

W MediArt Instytut do leczenia łysienia stosuje się mezoterapię igłową owłosionej skóry głowy. Wykorzystywane są w niej preparaty chemiczne lub osocze pogatopłytkowe (uzyskiwane z krwi pacjenta). Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest tutaj także do regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu lub okolic oczu. Zabiegi takie i inne wykonuje dr Agnieszka Majewska, stomatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła wiele kursów i szkoleń specjalistycznych w swoich dziedzinach (np. z zakresu mezoterapii igłowej) oraz doświadczenie zdobywała w renomowanym ośrodku medycyny estetycznej w Kerala (Indie).

Klinika Estetyki Ciała wśród różnorodnych zabiegów z medycyny estetycznej oferuje leczenie wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Przed leczeniem specjaliści przeprowadzają tutaj diagnostykę dermatologiczną, badania mikroskopowe włosów (trichogram) oraz wykonują analizę chemiczną włosów. Leczenie odbywa się poprzez mezoterapię, farmakologię lub dobranie odpowiedniej diety. Do zespołu lekarzy należy tutaj dr n. med. Katarzyna Chmielewska, lekarz medycyny estetycznej, która utytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2003 roku. W zakresie medycyny estetycznej ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej  przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

W Gabinecie Medcyny Estetycznej dr Włodzimierz Rosiński można poddać się leczeniu łysienia za pomocą jednej z trzech proponowanych tutaj metod. Jedną z nich jest mezoterapia, kolejną karboksyterapia (aplikacja CO2 przez iniekcję), a trzecią osocze boagtopłytkowe PRP (autologiczny preparat z krwi pacjenta). Odpowiednią metodę każdemu pacjentowi wybiera tutaj dr Włodzimierz Rosiński, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1996 roku, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Posiada z tej dziedziny wiele dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego umiejętności.

Medycyna Estetyczna & Dermatologia Derma Solutions zaprasza swoich pacjentów na terapię wypadania włosów, w której wykorzystuje się tutaj dwutlenek węgla - karboksyterapia Mesalyse. Ponadto metodę tą, oprócz leczenia łysienia, wykorzystuje sie także do leczenia łuszczycy, wzmocnienia słabych włosów oraz przy innych schorzeniach (tj. lokalne zaburzenia krążenia, pajączki i żylaki na nogach). Zabiegi takie i inne wykonuje dr Jarosław Adamczak, specjalista chirurgii dziecięcej, który od 2002 roku praktykuje jako lekarz medycyny estetycznej. Z tej ostatniej dziedziny dokształcał się na wielu szkoleniach i kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W Centrum Medycyny Estetycznej Sylvetka Atelier problem wypadania włosów można wyleczyć za pomocą trychologii iniekcyjnej, w której wykorzystywane są produkty włoskiej marki Mesotech. Jest to procedura HairSystem, która leczy nie tylko nadmierne wypadanie włosów, ale także zapobiega łojotokowi oraz różnym formom łupieżu. Zabiegi wykonuje kosmetlog Sandra Wieliczko, która posiada wiele dyplomów i certyfikatów z odytych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

Jaką kwotę zapłaci pacjent za zabieg leczący łysienie w Poznaniu, a jaką za granicą?

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Za mezoterapię z wykorzystaniem osocza bogatopłtykowego w Poznaniu trzeba zapłacić kwotę 1 tys. zł za jeden zabieg (w MediArt Instytut), natomiast  Vie Aesthetics w Essex w Anglii jest to cena 2,3 tys. zł.

Usługa leczenie łysienia w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: