Leczenie łysienia Żory i okolice

Synonimy: leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Bezpośrednio Żory nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Żory. Leczenie łysienia można przeprowadzić m.in. w Hair Center Kierach we Wrocławiu (167 km od Żory) w cenie 350 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (34 km od Żory) gdzie cena za leczenie łysienia wynosi 700 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska