Leczenie migreny toksyną botulinową Dzierżoniów i okolice

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową więcej »

Bezpośrednio Dzierżoniów nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie migreny toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Dzierżoniów. Leczenie migreny toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Ars Estetica Wrocław we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) lub w Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) gdzie cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 460 zł. W wymienionej placówce leczenie migreny toksyną botulinową wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.