Leczenie migreny toksyną botulinową Inowrocław i okolice

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową więcej »

Bezpośrednio w Inowrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie migreny toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Inowrocławia. Leczenie migreny toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Dormed w Bydgoszczy (40 km od Inowrocławia) w cenie 2 000 zł lub w Klinika Urody La Belle w Bydgoszczy (40 km od Inowrocławia) gdzie cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 1 500 zł. W wymienionych placówkach leczenie migreny toksyną botulinową wykonuje lekarz medycyny estetycznej lub dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie migreny toksyną botulinową w Inowrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska