Leczenie migreny toksyną botulinową Sopot i okolice

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową więcej »

Bezpośrednio w Sopocie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie migreny toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sopotu. Leczenie migreny toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Care Medica w Gdyni (9 km od Sopotu) w cenie 1 500 zł lub w Medgart Centrum Medyczne w Gdańsku (11 km od Sopotu) gdzie cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 2 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie migreny toksyną botulinową w Sopocie?

Usługa leczenie migreny toksyną botulinową w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska