Leczenie migreny toksyną botulinową Tychy i okolice

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową więcej »

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie migreny toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Tychów. Leczenie migreny toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (16 km od Tychów) w cenie 2 000 zł lub w Lenartowicz Clinic w Katowicach (16 km od Tychów) gdzie cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 1 500 zł. W wymienionych placówkach leczenie migreny toksyną botulinową wykonuje specjalista dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie migreny toksyną botulinową w Tychach?

Usługa leczenie migreny toksyną botulinową w Tychach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska