Leczenie nadpotliwości laserem Kraków i okolice

Filtruj wyniki

Leczenie nadpotliwości laserem Kraków - informacje

Leczenie nadpotliwości za pomocą lasera polega na rozpuszczeniu gruczołów potowych pach (pod wpływem wiązki światła laserowego) oraz ich odessaniu (procedura przypomina liposukcję). Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się m.in. nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, niewydolność nerek lub wątroby, cukrzycę oraz choroby serca. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg laserowego leczenia nadpotliwości w Krakowie – gdzie można się na niego udać

W swojej ofercie laserowe leczenie nadpotliwości pach posiada Klinika Janeczko, w której do procedury wykorzystywany jest laser SlimLipo 3D firmy Palomar, emitujący falę o długości 924 nm. Osoby, zmagające się z nadmierną potliwością, poddać się w niej mogą także zabiegowi z zastosowaniem toksyny botulinowej. Do ośrodka udać się można również na laserowe lub chirurgiczne usunięcie znamion skórnych, blizn i przebarwień, fotoodmładzanie oraz laserową terapię wrastających paznokci.

Na leczenie nadpotliwości laserem udać się można również do Szpitala Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu laseroterapii, a osoby, zmagające się z nadmierną potliwości,ą poddać się w niej mogą leczeniu za pomocą lasera, jonosfery i toksyny botulinowej. Zabieg laserowy przeprowadzany jest przy wykorzystaniu lasera Fotona Spectro SP, który emituje wiązkę światła o długości fali 1064. W Szpitalu jest on używany również fotoodmładzania, lipolizy laserowej, zamykania naczynek, leczenia trądziku i grzybicy oraz usuwania blizn, rozstępów i owłosienia.

W Krakowie zabieg laserowego leczenia nadpotliwości wykonuje także dr n. med. Dominik Ludew, specjalista dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkiem prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Do procedury leczenia nadmiernej potliwości wykorzystuje laser Fotona Spectro SP oraz toksynę botulinową. Udać się do niego można również na modelowanie ust oraz owalu twarzy za pomocą preparatów kwasu hialuronowego, elektrokoagulację zmian skórnych i peelingi medyczne, jak również na lipolizę iniekcyjną oraz mezoterpię osoczem bogatopłytkowym.

Cena laserowego leczenia nadmiernej potliwości w Krakowie i w Guildford

W Krakowie za leczenia nadmiernej nadpotliwości pach za pomocą lasera zapłacić trzeba około 4 000 złotych. W Whiteley Clinic w Guildford (w Wielkiej Brytanii) cena takiego zabiegu wynosi 3 500 funtów brytyjskich, czyli około 20 000 złotych.

Leczenie nadpotliwości laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Warszawa od 3 000 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 6 500 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
  • Zielona Góra od 3 000 zł
  • Częstochowa od 5 900 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Katowice od 4 000 zł
  • Nowy Targ od 1 499 zł
  • Międzyzdroje od 3 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska