r

Leczenie nadpotliwości laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Laserowe leczenie nadpotliwości to zabieg, który daje trwałe rezultaty, gdyż światło lasera usuwa gruczoły potowe. Zabieg taki rozpoczyna się od testu, dzięki któremu lekarz może dokładnie zlokalizować miejsca z największą potliwością (test Mirona) i dzięki niemu zaplanować zabieg indywidualnie dla każdego pacjenta. Pod skórę wprowadzane jest włókno laserowe poprzez kaniulę, która emituje światło lasera, niszcząc gruczoły potowe. Zabieg trwa około 40 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Jego skuteczność w zwalczaniu nadpotliwości to ok. 82%. W większości przypadków laserowego leczenia nadpotliwości nie trzeba powtarzać - wystarczy poddać się zabiegowi tylko raz.

Warszawskie placówki, oferujące zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości

Na zabiegi usuwania nadmiernej potliwości za pomocą lasera zaprasza do Warszawy Melitus Lecznica Dermatologiczna. W takich zabiegach wykorzystywane jest tutaj urządzenie laserowe AccuSculp, za pomocą którego lekarz może wyeliminować nadpotliwość pach, dłoni, stóp lub twarzy. Placówka ta oferuje również inne metody zwalczania hiperhydrozy: metodę koagulacji frakcyjnej Infini (niszczącą na trwałe gruczoły potowe) oraz zabiegi iniekcji toksyny botulinowej (wstrzykiwanie preparatu pod skórę lub śródskórnie okolic pach, dłoni i stóp).

Zabiegami likwidacji nadmiernej potliwości światłem lasera zajmuje się także, przyjmujący pacjentów na terenie Warszawy, lek. med. Konrad Januszek, chirurg ogólny (I stopnia od 1996 i II stopnia od 2005 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2014 roku), który w takich zabiegach posługuje się laserem Palomar Slim Lipo Aspire 3D. Posiada on certyfikat, świadczący o ukończeniu szkolenia technicznego i aplikacyjnego, umożliwiającego pracę z systemem SlimLipo, które odbył w Warszawie w 2014 roku. Tym samym urządzeniem lekarz ten wykonuje również zabiegi liposukcji laserowej, w których jest specjalistą i szkoleniowcem.

Leczenie nadpotliwości laserem jest oferowane także przez Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite w Warszawie. Placówka ta wyposażona jest w urządzenie Palomar SlimLipo 3D, za pomocą którego likwiduje gruczoły potowe okolicy pach. Elite posiada miano centrum szkoleniowego metody SlimLipo 3D, potwierdzone nadanym w 2012 roku certyfikatem. Ponadto nadmierna potliwość usuwana jest tutaj również urządzeniem MiraDry (za pomocą fal elektromagnetycznych) oraz urządzeniem Accent Ultra V Shape (połączenie fal ultradźwiękowych z falami radiowymi).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości za pomocą lasera w Warszawie, a ile w Zürichu (Szwajcaria)?

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Laserowe leczenie nadmiernej potliwości to w warszawskich klinikach wydatek rzędu 5 000 zł, w Szwajcarii natomiast na taki sam zabieg trzeba wydać sumę 3 500 euro (15 500 zł) w klinice Prevention Center Zürich - Plastisch-Asthetische Chirurgie, mieszczącej się w Zürichu.

Leczenie nadpotliwości laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 3 600 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 6 500 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł
  • Częstochowa od 5 900 zł
  • Zielona Góra od 3 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
Leczenie nadpotliwości laserem cena »

Usługa leczenie nadpotliwości laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: