Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry

Synonimy: trwałe leczenie nadpotliwości miraDry, usuwanie nadpotliwości pod pachami metodą Mira Dry, likwidacja nadmiernego pocenia się pod pachami MiraDry więcej »

Filtruj wyniki

Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Nieinwazyjna metoda leczenia nadmiernej potliwości pach z zastosowaniem Systemu miraDry jest nowatorskim sposobem, wykorzystującym zjawisko pirolizy – emisji precyzyjnych dawek promieniowania elektromagnetycznego, które oddziałuje na gruczoły potowe, trwale je dezaktywując po przyłożeniu do pachy specjalnej głowicy. Ponieważ gruczoły nie ulegają regeneracji, efekt terapii odczuwalny jest już po jednym zabiegu, doprowadzając do redukcji potliwości nawet w 80%.

System miraDry – energia mikrofalowa w leczeniu nadpotliwości w polskich placówkach

Leczenie nadpotliwości pach metodą miraDry firmy miramar Labs®, Inc. stosuje Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Radomiu i jest to jedyna procedura zatwierdzona przez FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób. Placówka została wyróżniona tytułem autoryzowanego partnera w zakresie zabiegów Systemem miraDry™. Alternatywną w leczeniu nadpotliwości pach, stóp i dłoni jest oferowany w Klinice zabieg podania toksyny botulinowej, który, w odróżnieniu do metody miraDry™, działa tylko czasowo.

Kłopotu z nadpotliwością pach można pozbyć się także w Warszawie, w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta. Innowacyjna metoda leczenia z zastosowaniem Systemu miraDry® należy do panelu zabiegów medycyny estetycznej, w którym ponadto znajdziemy dedykowane schorzeniu zabiegi z zastosowaniem Botoxu. Lek. med. Marek Szczyt, specjalista chirurgii plastycznej, przez wiele lat związany był z Kliniką Chirurgii Instytutu Hematologii w Warszawie oraz z renomowanym Szpitalem Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W swojej praktyce specjalizuje się w mikrochirurgii oraz chirurgii laserowej.

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Cosmea w Gdańsku to kolejna placówka na terenie kraju, gdzie dzięki zabiegowi miraDry® trwale pozbędziemy się nadpotliwości pach. Prowadzona przez specjalistę dermatologii i wenerologii – lek. med. Andrzeja Grabiasa placówka, swoją ofertę koncentruje na nowoczesnych procedurach z zakresu dermatologii estetycznej, ogólnej i dermatochirurgii z zastosowaniem m.in. nowatorskich technologii Fraxel, Thermage czy IPL. Zakres usług stanowią również procedury z dziedziny medycyny estetycznej wykonywane m. in. przy użyciu Botoxu.

Jaka jest cena leczenie hyperhydrozy metodą miraDry w Polsce i w Bountiful (USA)?

Sala operacyjna w Horizon Medical Center Sala operacyjna w Horizon Medical Center

Ceny leczenia nadmiernej potliwości systemem miraDry w Polsce zaczynają się od 4 900 zł, co w porównaniu z kosztem procedury w stanie Utah jest ofertą zdecydowanie korzystniejszą. Przyjmujący w Utah dermatolog dr Chad Tingey z Ogden Clinic eliminuje tą metodą gruczoły potowe w cenie 2 800-3 000 $ (10 640-11 400 zł).

 

Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 4 900 zł
  • Częstochowa od 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie nadpotliwości pach metodą miradry jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska