Leczenie nadpotliwości Bielsko-Biała

Synonimy: likwidacja nadpotliwości, usuwanie nadpotliwości

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie nadpotliwości Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Nadmierna potliwość może być przyczyną wstydu i znacznie ograniczać kontakty towarzyskie. Może także przeszkadzać w życiu intymnym z najbliższą osobą. Nadpotliwość dotyczy najczęściej takich okolic ciała, jak: pachy, dłonie, stopy czy twarz a także pachwiny. Osoby, które chcą wyleczyć się z tej dolegliwości w Bielsku-Białej mogą udać się do jednego z licznych gabinetów medycyny estetycznej.

Nadpotliwość pokonana

Leczeniu nadpotliwości wybranej okolicy ciała można poddać się w Gabinecie Medycyny Estetycznej Estina. Wykorzystywana tutaj toksyna botulinowa w preparacie Botox usuwa nadpotliwość pach, dłoni lub stóp. Ponadto wykorzytuje się ją tutaj także do likwidacji zmarszczek mimicznych twarzy tj. kurze łapki, zmarszczki poziome czoła, zmarszczki na szyi a także do uniesienia brwi i powiek. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się tutaj dr Dorota Gerasińska-Gawlik, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarz medycyny estetycznej, posiadająca w swoim dorobku zawodowym wiele certyfiaktów potwierdzających jej umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, np. z uczestnictwa w kursie o zastosowaniu toksyny botulinowej typu A, kóry miał miejsce w Warszawie w 2009 roku.

Gabinet Kosmetyki Estetycznej i Laseroterapii Sophia wśród różnych zabiegów z medycyny estetycznej oferuje usuwanie nadpotliwości dłoni, pach czy stóp za pomocą toksyny botulinowej typu A. Ponadto tym preparatem można wygładzić tutaj bruzdy i zmarszczki, np. głębokie bruzdy między brwiami czy zmarszczki mimiczne wokół oczu. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Marek Kania, specjalista chirurgii ogólnej i patomorfologii oraz lekarz medycyny estetycznej, który tą ostatnią specjalizację wykłada w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Posiada także liczne certyfikaty m.in. ze szkoleń z medycyny estetycznej, np. kurs z zastosowania toksyny botulinowej odbyty podczas IV Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej w Warszawie w 2002 roku.

Wyleczyć nadmierną potliwość wybranej okolicy ciała można także w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Aneta Ptak. Tutaj lekarz działa toksyną botulinową na dłonie, pachy lub stopy oraz może ją wykorzystać także do wygładzania zmarszczek czoła, wokół oczu, ust oraz do podnoszenia brwi lub powiek. Na zabieg można się w tym gabinecie umówić do dr Anety Ptak, dermatologa oraz lekarza medycyny estetycznej od 2005 roku. Posiada ona doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z medycyny estetycznej i deramtochirurgii zodbyte w Klinice Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej.

Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Ideallist to miejsce w Bielsku-Białej, gdzie można także poddać się zabiegowi w celu eliminacji nadpotliwości. Lekarz wykonuje tutaj iniekcje preparatu zawierającego toksynę botulinową w takie okolice ciała, jak: pachy, dłonie, stopy lub pachwniy. Likwiduje również zmarszczki mimiczne i buzdy za pomocą Botuliny - zmarszczki międzybrwiowe, poprzeczne czoła oraz wokół oczu. Do zespołu specjalistów należy tutaj dr Tatiana Pruhło-Motoszko, lekarz medycyny estetycznej od 2003 roku oraz specjalista medycyny przeciwstarzeniowej od 2012 roku.

Na likwidację nadpotliwości w Bielsku-Białej można się także umówić do Gabinetu Medycyny Estetycznej Euroklinika. Lekarz ostrzykuje tutaj miejsca narażone na nadmierną potliwość specjalnym preparatem zawierającym toksynę botulinową. Ponadto wykonywane są tutaj inne zabiegi z medycyny estetycznej, tj. mezoterapia igłowa, leczenie cellulitu czy usuwanie zmian naczyniowych twarzy i nóg. Do kadry medycznej należy tutaj m.in. dr Ewa Chabierska, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, która brała udział w licznych szkoleniach i kongresach polskich i zagranicznych w swoich dziedzinach medycyny.

W Gabinecie Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juwena do zabiegów z medycyny estetycznej można zaliczyć m.in. leczenie nadpotliwości dłoni, stóp czy pach za pomocą toksyny botulinowej oraz wygładzanie zmarszczek mimicznych za pomocą tego preparatu. Na zabiegach pacjent spotka się tutaj z dr Krystyną Pawełczyk-Palą, specjalistą dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej, która jest m.in. członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging.

Ile kosztuje zabieg medycyny estetycznej leczący nadpotliwość w gabinetach w Bielsku-Białej a ile w Paryżu?

Sala operacyjna w Klinice Mazan Sala operacyjna w Klinice Mazan

Za standardowy zabieg eliminuący nadpotliwość z wykorzystaniem toksyny botulinowej w Bielsku-Białej pacjent zapłaci 1,7 tys. zł, we Francji jest to cena od 500€ do 900€ w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Leczenie nadpotliwości - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 1 200 zł do 2 200 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Tarnowo Podgórne od 1 500 zł
 • Warszawa od 400 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 240 zł do 3 800 zł
 • Łódź od 300 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 900 zł do 3 900 zł
 • Katowice od 200 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 800 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 4 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 2 040 zł
 • Lublin od 600 zł do 1 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie nadpotliwości w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska