Leczenie nadpotliwości Gdynia

Synonimy: likwidacja nadpotliwości, usuwanie nadpotliwości

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie nadpotliwości Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

Zwiększona potliwość ciała może mieć przyczyny fizjologiczne lub objawowe. Do tych pierwszych zalicza się przebywanie w gorącym klimacie i przy dużej wilgotności powietrza, wysiłek fizyczny, emocje i stres, a także spożywanie niektórych pokarmów (ostrych przypraw, czekolady, kawy i herbaty) oraz otyłość. Nadpotliwość objawowa związana jest z zaburzeniami hormonalnymi lub z występowaniem niektórych chorób (np. cukrzyca, neuropatie). W przypadku zlokalizowanego pocenia (dłonie, stopy, pachy), spowodowanego nadpotliwością fizjologiczną, medycyna estetyczna proponuje zabiegi iniekcji w te miejsca niewielkiej ilości toksyny botulinowej, która blokuje działanie nerwów odpowiedzialnych za gruczoły wydzielające pot. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku, kiedy to zakończenia nerwowe się odblokowują - zabieg wtedy należy powtórzyć.

Leczenie nadpotliwości w gdyńskich gabinetach medycyny estetycznej

Lekarzem, zajmującym się na terenie Gdyni usuwaniem nadpotliwości okolicy pach, dłoni lub stóp, jest prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek, dermatolog i wenerolog (I stopnia od 1977 i II stopnia od 1982 roku). Lekarz ten, wśród innych zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, wykonuje także zabiegi usuwania zmarszczek mimicznych twarzy za pomocą toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii odmładzające skórę twarzy oraz zabiegi wypełniania zmarszczek przy wykorzystaniu preparatów zawierających kwas hialuronowy.

Leczenie nadpotliwości oferowane jest także przez klinikę Derm-Estetyka, mieszczącą się w Gdyni w budynku Sea Towers. Do takich zabiegów wykorzystywane są tutaj preparaty, zawierające toksynę botulinową typu A, leczące nadmierną potliwość pach oraz spodniej strony dłoni i stóp. Za pomocą takich preparatów lekarze mogą wyleczyć tutaj także bruksim, zlikwidować uśmiech dziąsłowy oraz zredukować zmarszczki pionowe i poziome czoła, zmarszczki okolicy oczu lub ust.

Kolejnym gdyńskim lekarzem, wykonującym zabiegi redukujące nadmierną potliwość, jest dr n. med. Jacek Toboła, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2000 roku). Lekarz ten specjalizuje się w zabiegach podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Prowadzi także z tego zakresu szkolenia doskonalące dla lekarzy medycyny estetycznej. Oprócz leczenia nadpotliwości pach, dłoni i stóp za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, przeprowadza także zabiegi leczące nadpotliwość za pomocą urządzenia emitującego fale rafiowe.

Ile kosztuje zabieg leczący nadpotliwość wybranej okolicy ciała w Gdyni, a ile w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Za usunięcie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej trzeba u gdyńskich lekarzy medycyny estetycznej zapłacić kwotę 1 500 zł, natomiast we Francji jest to suma 500 euro (2 150 zł) w Cliniques des Champs-Elysees, znajdującej się w Paryżu.

Leczenie nadpotliwości - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 1 200 zł do 1 490 zł
 • Tarnowo Podgórne od 1 500 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 400 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 900 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 300 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 450 zł do 3 900 zł
 • Poznań od 800 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 4 000 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 2 250 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Wejherowo.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.