Leczenie nadpotliwości Wrocław

Synonimy: likwidacja nadpotliwości, usuwanie nadpotliwości

Filtruj wyniki
Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Lubina (67 km od centrum Wrocławia)
Lubin  ul. Leśna 8A

Medicus Uroda

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »

Medicus Uroda posiada bogatą ofertę zabiegów estetycznych z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, chirurgii plastycznej oraz kosmetyki… więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie nadpotliwości Wrocław - informacje

Kadra w Klinika Anna Pikura Wrocław Kadra w Klinika Anna Pikura Wrocław

Nadpotliwość to schorzenie, w trakcie którego dochodzi do nadmiernej produkcji potu. Najczęściej problem dotyka takich obszarów ciała, jak pachy, stopy oraz dłonie. Do leczenia nadmiernej potliwości zwykle stosuje się toksynę botulinową (leczy się ją również laserem). Zabieg z użyciem toksyny botulinowej polega na jej iniekcji w określony fragment ciała. Efekty procedury utrzymują się około 8 miesięcy.

Leczenie nadmiernej potliwości we Wrocławiu – gdzie można się na nie udać

We Wrocławiu nadmierną potliwość leczy się w Centrum Estetyki dr Kulczycka. W placówce osoby, zmagające się z nadpotliwością, poddać się w niej mogą zabiegowi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która jest także stosowana do redukcji zmarszczek. Do ośrodka udać się można również na powiększanie ust oraz terapię osoczem bogatopłytkowym. Oferta Centrum obejmuje ponadto karboksyterapię, liposukcję, lipolizę iniekcyjną oraz szeroką gamę zabiegów laserowych (np. wygładzanie zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry, likwidacja przebarwień skórnych).

W swojej ofercie leczenie nadpotliwości ma także dr n. med. Marek Ziarkiewicz, specjalista dermatolog i wenerolog. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada certyfikat, potwierdzający umiejętność samodzielnego wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, którą stosuje do leczenia nadmiernej potliwości oraz redukcji zmarszczek. Udać się do niego można także na usuwanie zmarszczek lub modelowanie ust za pomocą preparatów kwasu hialuronowego oraz usuwanie przebarwień (preparatem Cosmelan). Przeprowadza ponadto zabieg laserowego zamykania naczynek i usuwania brodawek.

Na leczenie nadpotliwości we Wrocławiu udać się można również do Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed. W placówce osoby, zmagające się z nadmierną potliwością pach, stóp, dłoni lub czoła poddać się mogą zabiegowi z użyciem toksyny botulinowej. Do leczenia nadpotliwości pach wykorzystuje się także jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie platform do liposukcji Vaser Lipo. W ośrodku toksynę botulinową stosuje się także do redukcji zmarszczek. Oferta Centrum z zakresu medycyny estetycznej obejmuje ponadto usuwanie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, modelowanie ust, lipofilling, rewitalizację skóry oraz lipolizę iniekcyjną.

Cena leczenia nadmiernej potliwości we Wrocławiu i w San Francisco

Anna Pikura Anna Pikura

We Wrocławiu za leczenia nadpotliwości pach przy użyciu toksyny botulinowej zapłacić trzeba około 1 500 złotych, podczas gdy w San Francisco Plastic Surgery & Laser Center w San Francisco cena takiego zabiegu wynosi 1 200 dolarów amerykańskich, czyli ponad 4 600 złotych.

Leczenie nadpotliwości - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 1 200 zł do 3 900 zł
 • Tarnowo Podgórne od 1 500 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 400 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 240 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 300 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 800 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 4 000 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 2 250 zł
 • Gdynia od 1 200 zł do 1 490 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.