Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Ciechocinek i okolice

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Bezpośrednio w Ciechocinku nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nietrzymania moczu (NTM), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Ciechocinka. Leczenie nietrzymania moczu (NTM) można przeprowadzić m.in. w Lecznice Citomed w Toruniu (20 km od Ciechocinka) lub w Activ Centrum we Włocławku (32 km od Ciechocinka). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Ciechocinku jest najczęściej wykonywana przez urologa i ginekologa-położnika.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska