Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Józefów

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawaul. Mokotowska 46a lok. 21

Moconti

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołoce...zadzwoń
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet implantami okołocewkow...zadzwoń
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet od 2 000 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu terapią NeoControl 1 000 zł
  • Konsultacja ginekologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawaul. Ateńska 10

Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

ocena 5.0 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Zabieg przebiegł bezproblemowo. Ostateczny efekt będę mogła ocenić za kilka tygodni. Na razie, jest tak, jak mówiła Pani Doktor.- Jolanta (lek. Joanna Wojciula, leczenie nietrzymania moczu (NTM))

  • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu 2 000 zł
  • Konsultacja ginekologiczna (przedzabiegowa)  od 180 zł

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, ginekologa i urologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Józefowa, w miejscowościach: Zielonka, Mińsk Mazowiecki oraz Grodzisk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska