Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Racibórz i okolice

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Bezpośrednio w Raciborzu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nietrzymania moczu (NTM), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Raciborza. Leczenie nietrzymania moczu (NTM) można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (29 km od Raciborza) lub w Klinika AKMED w Gliwicach (39 km od Raciborza). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Raciborzu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i urologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska