Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Toruń

leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Toruń - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Problem nietrzymania moczu jest poważnym schorzeniem, dotykającym szczególnie kobiety (choć zmagają się z nim również mężczyźni). W chwili obecnej istnieje wiele metod leczenia tej choroby: kobiety, cierpiące na nietrzymanie moczu, poddać się mogą m.in. zabiegowi operacyjnemu (z wszczepieniem specjalnej taśmy) oraz laserowemu. Oferta niektórych klinik obejmuje również leczenie schorzenia za pomocą botoksu. Wybór odpowiedniego leczenia zależy od typu problemu oraz jego nasilenia.

Leczenie nietrzymania moczu w Toruniu – gdzie można się na nie udać

Kobiety, zmagające się z problemem nietrzymania moczu, w Toruniu pomocy szukać mogą w Szpitalu Specjalistycznym Matopat, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku w przypadku nietrzymania moczu przeprowadza się operację z wykorzystaniem specjalnych taśm. Do placówki kobiety udać się mogą także na histeroskopię, laparoskopię (diagnostyczną i zabiegową), nacięcie gruczołu Bartholina oraz kontrolę drożności jajowodów (HSG). Oferta Szpitala obejmuje wyłuszczenie mięśniaków macicy drogą brzuszną, usunięcie endometriozy w bliźnie, plastykę ścian pochwy oraz korektę przyrosłych warg sromowych.

W Bydgoszczy, która znajduje się około 41 km od Torunia, na leczenie nietrzymania moczu (NTM) udać się można do Prywatnego Centrum Ginekologiczno-Położniczego Victoria. W ośrodku pacjentki z wysiłkowym, naglącym lub mieszanym nietrzymaniem moczu poddać się mogą zabiegowi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. W placówce za pomocą urządzenia przeprowadza się także procedurę obkurczania pochwy, plastyki warg sromowych oraz poprawy estetyki i funkcjonalności okolic intymnych. Oferta Centrum obejmuje ponadto niechirurgiczny lifting krocza nićmi Vaginal Narrower.

W Osielsku, który znajduje się około 46 km od Torunia, zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu wykonać może dr n. med. Joanna Kłyszejko, specjalistka ginekolog i położnik. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się m.in. w procedurach laserowych w ginekologii. Kobietym zmagające się z wysiłkowym nietrzymaniem moczum poddać się u niej mogą zabiegowi z wykorzystaniem lasera Er:Yag firmy Fotona. Stosuje go również do laserowego obkurczania pochwy. Jej oferta obejmuje ponadto laparoskopię ginekologiczną (operacje jajowodów, jajników i macicy).

Cena leczenie nietrzymania moczu w Toruniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

W Toruniu za operację leczenia nietrzymania moczu z wykorzystaniem taśm zapłacić trzeba około 4 700 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Spire Healthcare w Londynie zaczyna się ona od 3 150 funtów brytyjskich, czyli około 17 000 złotych.

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez urologa, ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek oraz Inowrocław.

Autor: