Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Wejherowo i okolice

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Bezpośrednio w Wejherowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nietrzymania moczu (NTM), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Wejherowa. Leczenie nietrzymania moczu (NTM) można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (38 km od Wejherowa) lub w Ultraderm Kowale (39 km od Wejherowa). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
GdańskAl. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4.8 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Przesympatyczne panie zawsze uśmiechnięte, udzielają oczywiście na każde pytanie jasnych i wyczerpujących informacji. Klinika nowoczesna i przytulna. Atmosfera wyśmienita." 

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Od wielu lat wykonujemy zabiegi odmładzające i upiększające. Usuwamy zmarszczki, rozstępy... więcej

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Wejherowie jest najczęściej wykonywana przez urologa i ginekologa-położnika.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska