Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Władysławowo i okolice

Synonimy: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Bezpośrednio Władysławowo nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nietrzymania moczu (NTM), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Władysławowo. Leczenie nietrzymania moczu (NTM) można przeprowadzić m.in. w Nowe Orłowo Centrum Medyczne w Gdyni (31 km od Władysławowo) lub w Care Medica w Gdyni (31 km od Władysławowo). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) Władysławowo jest najczęściej wykonywana przez urologa i ginekologa-położnika.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska