Leczenie nietrzymania moczu u kobiet Szczecin

Synonimy: leczenie WNM, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, inkontynencja moczu u kobiet, nietrzymanie moczu NTM więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie nietrzymania moczu u kobiet w Szczecinie?

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Nietrzymanie moczu, tzw. inkontynencja, jest dolegliwością, z którą zmaga się wiele kobiet. Najczęściej spowodowane jest patologią układu moczowego. Leczenie rozpoczyna się od kinezyterapii (gimnastyki leczniczej), farmakoterapii, po bardziej zaawansowane zabiegi chirurgiczne. Operacja może być wykonana przy użyciu specjalistycznych taśm, metodą TVT (Tension free Vaginal Tape), TOT (Trans Obturator Tape), nowoczesnych urządzeń laserowych czy za pomocą stymulacji prądem elektrycznym nerwów pęcherza moczowego (neuromodulacja). 

Leczenie inkontynencji w Szczecinie

Klinika Zawodny Estetic oferuje wykonanie zabiegu przy użyciu lasera MonaLisa Touch z systemem laserowym SmartXide2 CO2. Klinika specjalizuje się w różnego rodzaju zabiegach ginekologii estetycznej, takich jak: labioplastyka warg sromowych, laserowa rewitalizacji okolic krocza, czy zabieg obkurczania pochwy. Zabiegi leczenia nietrzymania moczu wykonuje lek.med. Małgorzata Jasiek-Uzar, specjalista ginekologii i położnictwa, członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W Szczecińskiej klinice GINMEDIC zabieg obkurczania pochwy w leczeniu nietrzymania moczu przy użyciu lasera Fotona Spectro Line Er-YAG wykonuje dr n.med. Kazimierz Kowalski, specjalista ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, ukończył londyńskie szkolenie USGFMF, PTG-USG, posiada certyfikatu BTL laserowe nietrzymanie moczu i laserowe obkurczanie pochwy. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zabieg związany z nietrzymaniem moczu ma w swojej ofercie także m.in. Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus, istniejąca od 1952 roku. Leczenie zostanie przeprowadzone przy użyciu lasera Er-YAG firmy Fotona. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu pęcherza moczowego.

Pacjentkom, które zmagają się z nietrzymaniem moczu pomoże dr n.med. Piotr Hajdasz, specjalista ginekologii i położnictwa, współwłaściciel Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego&Ultrasonografii Ogólnej „Engel&Hajdasz”. Dr Hajdasz ukończył kursy z zakresu Chirurgii Estetycznej Kobiecych Zewnętrznych Narządów Płciowych, kurs II stopnia z zakresu obsługi urządzenia Laser SmartXide z procedur chirurgicznych, a także Gynecologic Endoscopy Course with Workshop. Zabieg dotyczący tego problemu przeprowadzi przy użyciu lasera MonaLis Touch.

Z dolegliwością nietrzymania moczu można zgłosić się do dr n. med. Sylwestra Michała Ciećwieża, specjalisty uroginekologii, ginekologii i położnictwa. Należy on do Międzynarodowego Towarzystwa Trzymania moczu (ICS), Międzynarodowego Towarzystwa Uroginekologicznego (IUGA) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Uczestniczył w warsztatach „Zaburzenia statyki narządów moczowo-płciowych oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu u kobiet - teoria i praktyka”, „Nowe trendy w uroginekologii” oraz w III Polsko – Niemieckich Warsztatach Uroginekologicznych. Na co dzień pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Ginekologii Uroginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Leczeniem NTM w Szczecinie zajmuje się lek.med. Olga Wielgoszewska, specjalista ginekologii. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Lekarskim, jest członkinią Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Posiada certyfikaty ukończenia kursów specjalistycznych jak np. „Endoskopia – kurs praktyczny indywidualny”, „Stany naglące i krwotoki w położnictwie i ginekologii”, a także „Diagnostyka USG w ginekologii i położnictwie”. Pacjentkom cierpiącym na nietrzymanie moczu wykona zabieg przy użyciu taśm, slingów.

Nietrzymanie moczu - w Kalifornii drożej niż w Szczecinie

dr Michał Piotrowiak - chirurg plastyczny dr Michał Piotrowiak - chirurg plastyczny
Medical SPA &Laser Center - The G SPA w Santa Barbara (Kalifornia) oferuje leczenie nietrzymania moczu za pomocą lasera MonaLisa Touch w cenie od 1 750 $, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi ponad 6 500 zł. W Szczecinie ten sam zabieg kosztuje 3 500 zł. Poza atrakcyjną ofertą leczniczą, miasto zachęca do poznania swoich walorów turystycznych. Warto przespacerować się alejkami Parku Kasprowicza, po szczecińskiej Starówce i odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich.

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 2 500 zł
 • Warszawa od 220 zł do 7 500 zł
 • Łódź od 750 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 100 zł do 5 100 zł
 • Wrocław od 200 zł do 3 300 zł
 • Poznań od 95 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 350 zł do 4 200 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 42 500 zł
 • Częstochowa od 899 zł do 4 000 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 500 zł
 • Zielona Góra od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie nietrzymania moczu u kobiet w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa, urologa i ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu u kobiet w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska