Leczenie operacyjne skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego Toruń i okolice

Synonimy: prostowanie penisa w chorobie Peyroniego, chirurgiczne leczenie skrzywionego prącia w chorobie Peyroniego, operacja prostowania prącia w chorobie Peyroniego więcej »

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie operacyjne skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Torunia. Leczenie operacyjne skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego można przeprowadzić m.in. w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (41 km od Torunia) w cenie 19 900 zł. W wymienionej placówce leczenie operacyjne skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego wykonuje urolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie operacyjne skrzywienia prącia w chorobie peyroniego w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska