Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera

Synonimy: implantacja balonu żołądkowego Orbera, założenie balonu żołądkowego Orbera, wszczepienie balonu Orbera więcej »

Filtruj wyniki
Łódź  ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Pulsmed

ocena 4.5 / 5 (44 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Za szybko został założony wenflon i najprawdopodobniej źle, bo bardzo mnie drażnił, co spowodowało, że nie wytrzymałam tego i poprosiłam o wyjęcie. Nawet teraz bardzo mnie boli ręka w miejscu ukłucia i mam problem z prostowaniem reki. Przy konsultacji z tego tez powodu zrobiło mi się niedobrze i spanikowałam i chciałam wyjść. Pan doktor jedynie powiedział, że skoro chcę wyjść, to nikt mnie nie zatrzymuje. Z czego wywnioskowałam, że raczej na pacjencie mu nie zależy. Ogólnie opieka lekarska nie była zachwycająca ." 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska