Leczenie owrzodzeń Chorzów i okolice

Synonimy: leczenie owrzodzeń, usuwanie owrzodzeń, leczenie owrzodzeń żylnych, żylne owrzodzenia podudzi leczenie więcej »

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie owrzodzeń, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Chorzowa. Leczenie owrzodzeń można przeprowadzić m.in. w Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski Będzin (13 km od Chorzowa) w cenie 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie owrzodzeń w Chorzowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska