Leczenie stulejki chirurgiczne

operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne więcej »

Wczytaj więcej wyników

Leczenie stulejki chirurgiczne - informacje

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Stulejka to męskie schorzenie, które polega na zwężeniu ujścia napletka, co utrudnia lub nawet uniemożliwia (tzw. stulejka całkowita) ściągnięcie napletka, a w konsekwencji utrudnia podejmowanie podstawowych czynności fizjologicznych i higienicznych, a także seksualnych. Operacyjne leczenie stulejki sprowadza się do chirurgicznego usunięcia części lub całości napletka (obrzezanie), natomiast w przypadku łagodnej stulejki najczęściej stosuje się zabieg plastyczny, polegający na poszerzeniu ujścia napletka. Zabieg operacyjnego leczenia napletka przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a rehabilitacja trwa około dwa tygodnie.

Najlepsze kliniki w leczeniu stulejki

Jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich specjalistów, leczących problemy męskiego układu moczowo-płciowego jest prof. nadzw. dr hab. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w warszawskim Centrum Medycznym Malbad. Dr Perdzyński zajmuje się kompleksowymi operacjami w tym zakresie: przeprowadza zabiegi wydłużania i prostowania penisa, operacje rekonstrukcyjne żołędzi, usuwa spodziectwo i wierzchniactwo oraz leczy jądra wstępujące we wzwodzie. Dr Perdzyński jest lekarzem niezwykle doświadczonym, który swoją widzę poszerzał na licznych kursach, konferencjach i szkoleniach, organizowanych m.in. w Salonikach, Fukouce, Kobe i San Sebastian.

Chirurgiczne usunięcie stulejki przeprowadza także katowickie Centrum Estetyki Ciała, gdzie zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej zajmuje się dr Henryk Mekle. Klinika ma w swojej ofercie szeroki wachlarz różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetyki oraz ginekologii estetycznej: przeprowadza operacje leczenia ginekomastii, plastykę brzucha, usuwanie blizn i przebarwień oraz zabiegi powiększania, pomniejszania i podnoszenia piersi. W Katowicach zabieg stulejki przeprowadza także dr Mazan w swojej klinice chirurgii.

Operacje stulejki w Polsce

Operację chirurgicznego usunięcia stulejki przeprowadza Szpital LUX MED, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. Ta nowoczesna placówka, uruchomiona w sierpniu 2010 roku świadczy pacjentom pełen pakiet zabiegów chirurgicznych w zakresie chirurgii ogólniej, urologicznej, onkologicznej, naczyniowej i plastycznej, a także ortopedii, ginekologii i laryngologii. Zabiegami usuwania stulejki zajmują się dr n. med. Piotr Gastoł oraz dr n. med. Jan Gruchalski.

Również w Warszawie zlokalizowana jest Klinika Medycyny Estetycznej dr Adama Gumkowskiego, która swoim pacjentom oferuje chirurgiczne leczenie stulejki kilkoma różnymi metodami, które różnią się umiejscowieniem blizny oraz ilością usuniętej skóry. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza jej właściciel, dr Adam Gumkowski – doświadczony chirurg, członek licznych prestiżowych towarzystw naukowych (International Board of Cosmetic Surgery, European Academy of Cosmetic Surgery).

Kolejną stołeczną kliniką, która w swojej ofercie ma zabiegi chirurgicznego usuwania stulejki, jest Klinika Medyczna IBIS. Powstała we wrześniu 2001 roku placówka oferuje swoim pacjentom zabiegi chirurgiczne w zakresie okulistyki, laryngologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, urologicznej i plastycznej. Zabiegami chirurgii plastycznej w klinice zajmują się dr n. med. Katarzyna Osiak, dr Symwia Daniluk i dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec.

Jednak kliniki, wykonujące zabiegi leczenia stulejki można znaleźć także poza Warszawą: taką operację przeprowadza także Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi. To jedna z najbardziej znanych polskich placówek tego typu w Polsce, wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i operacyjny i wykorzystująca nowoczesne metody leczenia: laparoskopię, artroskopię, kriochirurgię, zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków i laserów.

Panowie z problemem stulejki mogą udać się także do lek. med. Piotra Gawła, który prowadzi specjalistyczną praktykę prywatną Medycyna Estetyczna w Rzeszowie. Dr Gaweł swoim pacjentom oferuje zabiegi z wykorzystaniem botoksu i fillerów na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadza także zabiegi dermatochirurgiczne, mezoterapię, skleroterapię i lipoterapię. Usuwa blizny potrądzikowe, rozstępy i przebarwienia przy pomocy lasera frakcyjnego CO2 oraz przeprowadza zabiegi odmładzające z użyciem osocza bogatopłytkowego Regeneris.

Polskie kliniki oferują niższe ceny

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Podobnie jak inne zabiegi z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych, także operacje stulejki w polskich klinikach są o wiele tańsze niż w klinikach brytyjskich, irlandzkich czy niemieckich. Z tego powodu mieszkańcy tych krajów coraz częściej decydują się na zabiegi właśnie w Polsce. Doceniają wysoki standard placówek oraz kwalifikacje lekarzy, którzy doświadczenie zdobywają najlepszych światowych specjalistów chirurgii plastycznej. Przy okazji zabiegu zapoznają się z atrakcjami turystycznymi polskich miast i podziwiają piękno ich architektury.

Leczenie stulejki chirurgiczne - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 200 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 950 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 1 100 zł do 1 400 zł
 • Tychy od 1 000 zł do 2 200 zł
 • Kielce od 800 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 1 800 zł
 • Gdynia od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 1 200 zł do 1 400 zł
 • Szczecin od 1 200 zł
 • Gliwice od 1 300 zł do 1 500 zł
Leczenie stulejki chirurgiczne cena »

Usługa leczenie stulejki chirurgiczne jest najczęściej wykonywana przez urologa.