Leczenie stulejki chirurgiczne Gdynia

Synonimy: operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gdańsk  ul. Obrońców Wybrzeża 7

Gabinet Urologiczny dr n.med. Artur Ruciński

ocena 4.6 / 5 (28 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Spokój, podejście lekarza i asystenta. Gabinet nowoczesny i porostu muszę powiedzieć, że to klinika z górnej półki" 

Leczenie stulejki chirurgiczne Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński Gabinet zabiegowy w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

Stulejka to schorzenie męskie, które polega na zwężeniu osłony skórnej przykrywającej penis, czyli ujścia napletka na odcinku żołędzi. Poszerzenie ujścia tak, by napletek swobodnie dawał się z nich zsuwać, jest głównym celem zabiegu usunięcia stulejki. Leczy się ją bezinwazyjnie tylko w początkowym stadium. W dalszym przebiegu wymagane jest wyłącznie leczenie operacyjne. Całkowitym rozwiązaniem problemu stulejki jest obrzezanie jakie niekiedy wynika z braku efektów leczenia lub jego powikłań.

Nieprawidłowy napletek – metody leczenia  

Stulejką, krótkim wędzidełkiem i innymi zabiegami napletka w znieczuleniu miejscowym, zajmuje się urolog, lek. med. Narcyz Kiejna. Procedury realizuje w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej w gabinetach w Gdyni oraz w Sopocie, a także w Centrum Medycznym Legionów (NZOZ "Stary Browar") w Lęborku, gdzie operacja stulejki świadczona jest komercyjnie. Pozostałe zabiegi plastyki napletka, w zależności od puli punktów zabiegowych, mogą być realizowane w ramach umowy NFZ.  

Refundację operacji stulejki oferuje Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka, na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia dzięki umowie podpisanej z NFZ w 2009 r. Placówka świadczy specjalistyczną opiekę zdrowotną z pełną diagnostyką, rehabilitację leczniczą oraz zabiegi chirurgiczne wykonywane w trybie jednodniowym. Jakość usług potwierdza Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2009. Pozostałe zabiegi napletka m.in. obrzezanie, są objęte cennikiem świadczeń komercyjnych. Zespół lekarzy tworzą m.in. chirurg dziecięcy, lek. med. Marek Fornal oraz urolog, dr n. med. Marek Roslan.

Gabinet Urologiczno-Chirurgiczny specjalisty urologa, chirurga, lek. med. Mieczysława Kłapota zlokalizowany jest w ścisłym centrum Gdyni, na ul. Józefa Bema 15. Chirurgiczne leczenie stulejki jest częścią oferty Gabinetu, gdzie w zakresie chorób męskiego układu płciowego leczy się m.in. zaburzenia erekcji, nowotwory prącia, wady rozwojowe oraz inne urazy. W ramach praktyki świadczona jest również diagnostyka urologiczna oraz leczenie chorób układu moczowego.  

Phimosis – stulejka jest jednym z męskich schorzeń, jakie w zakresie chorób urologicznych leczy dr n. med. Krzysztof Szkarłat – specjalista urolog, chirurg dziecięcy. Prezes Oddziału Północno–Zachodniego Polskiego Towarzystwa Urologicznego  oraz  członek Zarządu Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego, specjalizuje się w urologii i chirurgii dziecięcej. Oprócz konsultacji i kwalifikacji zabiegowych, świadczy w zakresie prywatnej praktyki także badania diagnostyczne. Dr Szkarłat przyjmuje w Kościerzynie i w Gdańsku.

Konsultacje urologiczne, kwalifikacje zabiegowe oraz korekcję wad nabytych i wrodzonych napletka w warunkach ambulatoryjnych oferuje również Poliklinika Evi Med. Diagnostyka oraz zabiegi realizowane są w ramach Chirurgii Dziecięcej i Ogólnej pod okiem chirurgów: lek. med. Jacka Wojciechowskiego lub lek. med. Artura Umera. Gwarancją jakości usług placówki jest Certyfikat Jakości ISO 9001: 2008 oraz wyróżnienie „Polski Sukces 2001” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RP.

Na interdyscyplinarnym oddziale zabiegowym Szpitala Kliniki Salus w Słupsku, operacje stulejki wykonywane są w zakresie Chirurgii Ogólnej, której kadrę stanowią specjaliści II stopnia chirurgii ogólnej, m.in. Dariusz Skocki oraz Henryk Sztykowski. Placówka posiada Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia z zakresu lecznictwa szpitalnego, a od wiosny 2012 r. uczestniczy w programie „Szpital bez bólu”. Oprócz Szpitala, Klinika posiada przychodnie specjalistyczne oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczne: 4 pracownie oraz 2 laboratoria: analityczne i mikrobiologiczne.

Ile kosztuje obrzezanie w Gdyni, w Pradze lub w Genk (Belgia)?

Gabinet zabiegowy w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński Gabinet zabiegowy w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

Trójmiejska oferta jest w dalszym ciągu niższa cenowo. W belgijskiej Limburgii, w Wellness Kliniek za całkowite rozwiązanie problemu stulejki zapłacimy 980 $ (3234 zł). Podobną ofertę posiada Klinika Chirurgii Plastycznej LD Clinic Prague 7, która proponuje zabieg w znieczuleniu ogólnym, a jego koszt całkowity wyniesie 960 $ (3168 zł). Cena uwzględnia morfologię i EKG – 120 $ (396 zł), 2 dniowy pobyt w klinice po zabiegu – 80 $ (264 zł) / doba oraz transport do kliniki z lotniska – 50 $ (165 zł).

Leczenie stulejki chirurgiczne - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 1 100 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 950 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 900 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 800 zł do 1 400 zł
 • Łódź od 1 100 zł do 1 400 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 2 800 zł
 • Częstochowa od 700 zł do 3 500 zł
 • Tychy od 1 000 zł do 2 200 zł
 • Gliwice od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Lubin od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Lublin od 700 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Sopot lub Wejherowo.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.