Leczenie stulejki chirurgiczne Gdynia

Synonimy: operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gdańsk  ul. Obrońców Wybrzeża 7

Gabinet Urologiczny dr n.med. Artur Ruciński

ocena 4.6 / 5 (37 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Spokój, podejście lekarza i asystenta. Gabinet nowoczesny i porostu muszę powiedzieć, że to klinika z górnej półki" 

Leczenie stulejki chirurgiczne Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Stulejka to schorzenie męskie, które polega na zwężeniu osłony skórnej przykrywającej penis, czyli ujścia napletka na odcinku żołędzi. Poszerzenie ujścia tak, by napletek swobodnie dawał się z nich zsuwać, jest głównym celem zabiegu usunięcia stulejki. Leczy się ją bezinwazyjnie tylko w początkowym stadium. W dalszym przebiegu wymagane jest wyłącznie leczenie operacyjne. Całkowitym rozwiązaniem problemu stulejki jest obrzezanie jakie niekiedy wynika z braku efektów leczenia lub jego powikłań.

Nieprawidłowy napletek – metody leczenia  

Stulejką, krótkim wędzidełkiem i innymi zabiegami napletka w znieczuleniu miejscowym, zajmuje się urolog, lek. med. Narcyz Kiejna. Procedury realizuje w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej w gabinetach w Gdyni oraz w Sopocie, a także w Centrum Medycznym Legionów (NZOZ "Stary Browar") w Lęborku, gdzie operacja stulejki świadczona jest komercyjnie. Pozostałe zabiegi plastyki napletka, w zależności od puli punktów zabiegowych, mogą być realizowane w ramach umowy NFZ.  

Refundację operacji stulejki oferuje Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka, na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia dzięki umowie podpisanej z NFZ w 2009 r. Placówka świadczy specjalistyczną opiekę zdrowotną z pełną diagnostyką, rehabilitację leczniczą oraz zabiegi chirurgiczne wykonywane w trybie jednodniowym. Jakość usług potwierdza Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2009. Pozostałe zabiegi napletka m.in. obrzezanie, są objęte cennikiem świadczeń komercyjnych. Zespół lekarzy tworzą m.in. chirurg dziecięcy, lek. med. Marek Fornal oraz urolog, dr n. med. Marek Roslan.

Gabinet Urologiczno-Chirurgiczny specjalisty urologa, chirurga, lek. med. Mieczysława Kłapota zlokalizowany jest w ścisłym centrum Gdyni, na ul. Józefa Bema 15. Chirurgiczne leczenie stulejki jest częścią oferty Gabinetu, gdzie w zakresie chorób męskiego układu płciowego leczy się m.in. zaburzenia erekcji, nowotwory prącia, wady rozwojowe oraz inne urazy. W ramach praktyki świadczona jest również diagnostyka urologiczna oraz leczenie chorób układu moczowego.  

Phimosis – stulejka jest jednym z męskich schorzeń, jakie w zakresie chorób urologicznych leczy dr n. med. Krzysztof Szkarłat – specjalista urolog, chirurg dziecięcy. Prezes Oddziału Północno–Zachodniego Polskiego Towarzystwa Urologicznego  oraz  członek Zarządu Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego, specjalizuje się w urologii i chirurgii dziecięcej. Oprócz konsultacji i kwalifikacji zabiegowych, świadczy w zakresie prywatnej praktyki także badania diagnostyczne. Dr Szkarłat przyjmuje w Kościerzynie i w Gdańsku.

Konsultacje urologiczne, kwalifikacje zabiegowe oraz korekcję wad nabytych i wrodzonych napletka w warunkach ambulatoryjnych oferuje również Poliklinika Evi Med. Diagnostyka oraz zabiegi realizowane są w ramach Chirurgii Dziecięcej i Ogólnej pod okiem chirurgów: lek. med. Jacka Wojciechowskiego lub lek. med. Artura Umera. Gwarancją jakości usług placówki jest Certyfikat Jakości ISO 9001: 2008 oraz wyróżnienie „Polski Sukces 2001” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RP.

Na interdyscyplinarnym oddziale zabiegowym Szpitala Kliniki Salus w Słupsku, operacje stulejki wykonywane są w zakresie Chirurgii Ogólnej, której kadrę stanowią specjaliści II stopnia chirurgii ogólnej, m.in. Dariusz Skocki oraz Henryk Sztykowski. Placówka posiada Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia z zakresu lecznictwa szpitalnego, a od wiosny 2012 r. uczestniczy w programie „Szpital bez bólu”. Oprócz Szpitala, Klinika posiada przychodnie specjalistyczne oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczne: 4 pracownie oraz 2 laboratoria: analityczne i mikrobiologiczne.

Ile kosztuje obrzezanie w Gdyni, w Pradze lub w Genk (Belgia)?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Trójmiejska oferta jest w dalszym ciągu niższa cenowo. W belgijskiej Limburgii, w Wellness Kliniek za całkowite rozwiązanie problemu stulejki zapłacimy 980 $ (3234 zł). Podobną ofertę posiada Klinika Chirurgii Plastycznej LD Clinic Prague 7, która proponuje zabieg w znieczuleniu ogólnym, a jego koszt całkowity wyniesie 960 $ (3168 zł). Cena uwzględnia morfologię i EKG – 120 $ (396 zł), 2 dniowy pobyt w klinice po zabiegu – 80 $ (264 zł) / doba oraz transport do kliniki z lotniska – 50 $ (165 zł).

Leczenie stulejki chirurgiczne - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 1 100 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 950 zł do 2 800 zł
 • Warszawa od 900 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 800 zł do 1 400 zł
 • Tychy od 1 000 zł do 2 200 zł
 • Łódź od 1 200 zł do 1 400 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 3 500 zł
 • Częstochowa od 700 zł do 1 600 zł
 • Gliwice od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Lubin od 2 000 zł do 4 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie stulejki chirurgiczne w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot oraz Wejherowo.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska