Leczenie stulejki chirurgiczne Kraków

Synonimy: operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie stulejki chirurgiczne w Krakowie?

Leczenie stulejki chirurgiczne Kraków - informacje

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Stulejka to stosunkowo popularne męskie schorzenie, polegające na zwężeniu ujścia napletka, co utrudnia, a czasem wręcz uniemożliwia podjęcie współżycia seksualnego. Leczenie stulejki możliwe jest przy pomocy prostego zabiegu operacyjnego, który sprowadza się do poszerzenia ujścia napletka. W przypadku ostrej stulejki niekiedy konieczne bywa przeprowadzenie obrzezania, czyli usunięcie fragmentu napletka. Zabieg przeprowadza się zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, a podjęcie współżycia możliwe jest po kilku tygodniach.

Operacja stulejki w krakowskich placówkach

Pacjenci, pragnący pozbyć się zwężenia ujścia napletka mają do wyboru kilak krakowskich placówek, które w swojej ofercie mają zabieg plastyki stulejki. Jedną z nich jest Szpital Św. Rafała – doskonale wyposażony kompleks medyczny, należący do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych tego typu placówek w całej Polsce. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczy szereg wyróżnień i certyfikatów, w tym Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia oraz Certyfikat ISO. Szpital odznaczony został także certyfikatem Bezpieczny Szpital, Perły Medycyny oraz Miejsce Przyjazne Maluchom. W skład personelu medycznego Oddziału Urologicznego wchodzą m.in. dr n. med. Janusz Jaszczyński i lek. med. Wojciech Habrat.

Usunięcie stulejki możliwe jest także w klinice Face & Body Institute, zlokalizowanej w centrum Krakowa. Placówka ma w swojej ofercie cały szereg różnorodnych zabiegów, skierowanych do mężczyzn, i obejmujących zarówno chirurgię plastyczną (operacja stulejki, obrzezanie, usuwanie blizn), jak i dermatochirurgię czy kosmetykę pielęgnacyjną i medycynę estetyczną. Zabiegi chirurgiczne w placówce przeprowadzają dr n. med. Rafał Pabiańczyk oraz lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech. Oboje lekarze są członkami prestiżowych stowarzyszeń naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Usunięcie stulejki – do kogo na zabieg?

Operację stulejki można także przeprowadzić w Szpitalu CenterMed, który w swojej ofercie ma liczne zabiegi z zakresu urologii, w tym obrzezanie, operacyjne leczenie wnętrostwa, klasyczną i laparoskopową operację żylaków powrózka nasiennego czy usunięcie torbieli najądrza. Zabiegi z zakresu urologii w placówce przeprowadza dr n. med. Piotr Maciukiewicz.

Usunięcie stulejki możliwe jest także w gabinecie dr n. med. Jacka Politańskiego. Dr Politański jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, chirurgiem i dermatologiem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Oprócz usuwania stulejki metodą plastyki wędzidełka przeprowadza także zabieg obrzezania oraz operacje wodniaka jądra.

Zabieg operacyjnego leczenia stulejki przeprowadza także lek. med. Leszek Michalski – absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Honorowy Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Alma-Medica.

Panowie z problemem stulejki mogą udać się także do Szpitala Zakonu Bonifratrów Św Jana Grandego. Oprócz chirurgicznego leczenia stulejki placówka ma w swojej ofercie wiele innych zabiegów chirurgii urologicznej (operacja żylaków powrózka nasiennego, plastyka wędzidełka, usunięcie wodniaka jądra), wykonywanych przez dr n. med. Sławomira Mrozickiego i dr n. med. Adama Kwintę.

Szeroki zakres usług z zakresu chirurgii urologicznej przeprowadzany jest także w Poradni Urologicznej NZOZ Ars-Medica: placówka ma w swojej ofercie m.in. plastykę krótkiego wędzidełka, plastykę napletka i obrzezanie. W skład kadry medycznej Poradni wchodzą lek. med. Mirosław Fortuna, lek. med. Jacek Drabina oraz dr n. med. Jerzy Pilch.

W Krakowie urolodzy i chirurdzy operują tanio i solidnie

Kadra w CliniCare Kadra w CliniCare
Krakowskie gabinety chirurgiczne notują coraz większą liczbę zagranicznych pacjentów, którzy decydują się na zabieg operacyjnego leczenia stulejki. Wynika to przede wszystkim ze znacznej różnicy cen: o ile w Krakowie koszt zabiegu stulejki rozpoczyna się od 1500zł, to już w Wielkiej Brytanii średni koszt operacji wynosi 750£, czyli ponad 3700zł. Jednak nie tylko Brytyjczycy leczą stulejkę w Polsce: do naszego kraju na zabieg przyjeżdżają także Niemcy, Irlandczycy, Amerykanie czy Szwedzi, a wizyta w Krakowie to dla nich także okazja do wypoczynku i zwiedzania atrakcji turystycznych miasta.

Leczenie stulejki chirurgiczne - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 950 zł do 2 800 zł
 • Warszawa od 900 zł do 2 500 zł
 • Gdynia od 1 100 zł do 2 500 zł
 • Tychy od 1 000 zł do 2 200 zł
 • Łódź od 1 200 zł do 1 400 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 3 500 zł
 • Częstochowa od 700 zł do 1 600 zł
 • Poznań od 800 zł do 1 400 zł
 • Lubin od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 1 200 zł
 • Lublin od 700 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie stulejki chirurgiczne w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska