Leczenie zaćmy Czeski Cieszyn i okolice

Synonimy: operacje zaćmy, operacje cataracty, leczenie katarakty, zaćma leczenie więcej »

Bezpośrednio Czeski Cieszyn nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie zaćmy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Czeski Cieszyn. Leczenie zaćmy można przeprowadzić m.in. w OneDayClinic Ostrava (28 km od Czeski Cieszyn) w cenie 199 zł lub w Lens Clinic w Rybniku (40 km od Czeski Cieszyn) gdzie cena za leczenie zaćmy wynosi 3 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie zaćmy Czeski Cieszyn jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska