Leczenie zaćmy Ruda Śląska i okolice

Synonimy: operacje zaćmy, operacje cataracty, leczenie katarakty, zaćma leczenie więcej »

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie zaćmy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Leczenie zaćmy można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (12 km od Rudy Śląskiej) w cenie 3 100 zł lub w Weiss Klinik w Chorzowie (8 km od Rudy Śląskiej) gdzie cena za leczenie zaćmy wynosi 3 095 zł. W wymienionej placówce leczenie zaćmy wykonuje okulista. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usługa leczenie zaćmy w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska