Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem Kraków

Synonimy: leczenie endodontyczne 3 kanałów pod mikroskopem, leczenie endodontyczne trzonowca pod mikroskopem, ząb trzykanałowy leczenie kanałowe pod mikroskopem więcej »

Filtruj wyniki

Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Leczenie kanałowe zęba 3-kanałowego pod mikroskopem stomatologicznym polega na usunięciu w całości zainfekowanej zawartości korony i miazgi zęba, zniszczeniu znajdujących się tam bakterii a także na szczelnym wypełnieniu kanałów. Choroby miazgi zęba mogą mieć różne przyczyny: ubytki próchnicze, paradontoza, złamania i starcia zębów a także mechaniczne przeciążenia, nadżerki i ubytki klinowe. Wyleczony endodontycznie ząb staje się naturalnym implantem i może posłużyć w  późniejszych zabiegach protetycznych.

Gdzie w krakowskich gabinetach stomatologicznych można wyleczyć pod mikroskopem ząb 3-kanałowy 

Lekarzem, przeprowadzającym na terenie Krakowa zabiegi leczenia kanałowego zęba 3-kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu, jest lek. dent. Michał Kaleta, stomatolog, który specjalizuje się m.in. w endodoncji i stomatologii mikroskopowej. Z tego zakresu odbył wiele kursów i szkoleń u zagranicznych specjalistów, takich jak lek. med. Frederic Barnett (Stany Zjednoczone), lek. med. Marco Nicastro (Włochy) czy lek. med. Stephen R. Snow (Stany Zjednoczone). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Endodotycznego. W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza mikroskopowe leczenie kanałowe pierwotne (od 1 do 4 kanałów) siekaczy, kłów, przedtrzonowców i trzonowców, oraz mikroskopowe leczenie kanałowe powtórne.

Na mikroskopowe zabiegi endodontyczne leczące zęba 3-kanałowego zaprasza do Krakowa lek. dent. Barbara Czopik, endodonta (specjalizacja ze stomatologią zachowawczą) od 2015 roku, która w latach 2012-2014 zdobywała doświadczenie z zakresu leczenia endodontycznego w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W zabiegach endodontycznych wykorzystuje mikroskop zabiegowy i leczy zęby nie tylko 3-kanałowe, ale także jedno- dwu- i cztero-kanałowe. Ponadto może podjąć się usunięcia z kanałów zębowych złamanych, wtórnego leczenia kanałowego zęba oraz leczenia bardzo dużych infekcji zębów.

Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem oferowane jest także przez Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny Artdent. Placówka ta wyposażona jest w mikroskop stomatologiczny niemieckiej firmy KAPS, który daje 25-krotne powiększenie. Przed zabiegami z zakresu endodoncji wykonywane są w placówce zdjęcia zębów za pomocą radiowizjografii cyfrowej, oraz stosowane jest bezbolesne znieczulenie komputerowe The Wand. Pacjent może poddać się tutaj również powtórnemu leczeniu kanałowemu Reendo oraz leczeniu zębów o różnej ilości kanałów.

Jaka jest cena leczenia endodontycznego trzech kanałów zęba pod mikroskopem w Krakowie, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Za zabieg endodontyczny leczący ząb trzykanałowy pod mikroskopem trzeba w krakowskich gabinetach dentystycznych zapłacić 850 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota równa 600 funtów (3 360 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 700 zł do 1 100 zł
 • Warszawa od 400 zł do 1 400 zł
 • Wrocław od 599 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 100 zł
 • Poznań od 400 zł do 1 600 zł
 • Łódź od 460 zł do 1 050 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 750 zł
 • Katowice od 1 200 zł do 1 900 zł
 • Lublin od 450 zł
 • Gliwice od 1 100 zł
 • Gdynia od 480 zł do 950 zł
 • Rzeszów od 600 zł do 700 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska