Leczenie zespołu stopy cukrzycowej Stara Iwiczna i okolice

Synonimy: zespół stopy cukrzycowej leczenie

Bezpośrednio Stara Iwiczna nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie zespołu stopy cukrzycowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Stara Iwiczna. Leczenie zespołu stopy cukrzycowej można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS Żyrardów (37 km od Stara Iwiczna) w cenie 200 zł lub w Kriomed Czajkowski w Piasecznie (3 km od Stara Iwiczna). W wymienionej placówce leczenie zespołu stopy cukrzycowej wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska