Leczenie żylaków nóg Białystok

Czy na Twoich nogach pojawiły się popękane naczynka? Jeśli tak, a dodatkowo towarzyszy im ból i uczucie drętwienia kończyn, nie zwlekaj z wizytą u lekarza - są to bowiem pierwsze objawy żylaków. Oto lista {{count_clinic}} klinik w Białymstoku, w których można usunąć żylaki. Umów się na konsultację już dziś, a specjalista zaproponuje Ci najlepszą możliwą metodę walki z problemem.

Filtruj wyniki

Usuwanie żylaków nóg w Białymstoku - informacje

Przewlekła niewydolność żylna wskutek wstecznego przepływu żylnego (refluksu), zwężenia bądź niedrożności żył może doprowadzić do zastoju krwi żylnej w żyłach oraz ich charakterystycznej, wężykowatej deformacji, czego najbardziej powszechnym objawem są żylaki oraz pękające naczynka. Schorzenie, pomimo iż nie jest estetyczne, z wyłącznie kosmetycznym podłożem nie ma nic wspólnego, a nieleczone może prowadzić do powikłań w postaci m.in. trudno gojących się ran (owrzodzeń). Obok dostępnych obecnie na rynku klasycznych metod leczenia żylaków, coraz powszechne stają się zabiegi małoinwazyjne z użyciem np. laserów i fal radiowych, a także kleju wewnątrznaczyniowego i pary wodnej.

Sala operacyjna w Humana Medica Omeda Sala operacyjna w Humana Medica Omeda

Chirurgia naczyniowa w Białymstoku

Zachowawcze i operacyjne leczenia żylaków kończyn dolnych oferuje Centrum Medyczne Provena, gdzie w ramach kompleksowej diagnostyki chorób żył i tętnic oraz leczenia żylaków stosuje się nowoczesną technikę laserową EVLT oraz metodę RF (Radiofrequency). Pozostałe techniki obejmują skleroterapię, miniflebektomię oraz laserowe zamykanie pajączków. W ramach diagnostyki przepływów pacjenci mogą skorzystać z USG Doppler naczyń tętniczych i żylnych oraz mają możliwość zamówienia pończoch przeciwżylakowych, również w ramach leczenia owrzodzeń żylnych.

Wewnątrzżylną ablację laserową EVLT w leczeniu niewydolności żylnej stosuje w swojej praktyce również dr n. med. Piotr Lisowski, a zabiegi przeprowadza z zastosowaniem nowoczesnego lasera o długości fali 1470 nm – Ceralas E firmy Biolitec, z użyciem światłowodu radialnego z systemem ELVeS Signal. W ramach swojej praktyki przy pomocy badania USG Doppler świadczy ponadto kompleksową diagnostykę i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista angiolog posiada certyfikaty kursów skleroterapii oraz endowaskularnych technik leczenia żylaków. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego i Flebologicznego.

PanekMed to specjalistyczny gabinet lekarski, gdzie ofertę w zakresie chirurgii naczyniowej stanowią laserowe operacje żylaków EVLT z wykorzystaniem lasera diodowego Leonardo Biolitec o długości 1470 nm z włóknem radialnym, a ponadto skleroterapia oraz miniflebektomia. W przypadku zamykania naczynek, specjaliści korzystają z technologii Nd:Yag Cutera Xeo. Oprócz choroby żył i tętnic w pełnym zakresie, placówka leczy także zespoły stopy cukrzycowej. Zabiegi poprzedza wizyta z USG „skryningowym”. Ofertę placówki stanowi także diagnostyka dopplerowska kończyn dolnych.

 

Gabinet proktologiczny w Humana Medica Omeda Gabinet proktologiczny w Humana Medica Omeda

Leczenie żylaków nóg - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 400 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 50 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 6 400 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga naczyniowego.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska