Leczenie żylaków kończyn dolnych Kielce

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki
Filtruj:
Kielce  ul. Warszawska 21

Plus Med

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo przyjazna atmosfera, lekarz który spokojnie i konkretnie odpowiada na pytania." 

Oferujesz leczenie żylaków kończyn dolnych w Kielcach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Kielce - informacje

Kadra w Plus Med Kadra w Plus Med

Żylaki, czyli przewlekła niewydolność żylna (PNŻ) to choroba, która w 50% przypadków dotyka mężczyzn i w 65% kobiet. Jest następstwem uszkodzenia zastawek żylnych, uniemożliwiając prawidłowy „transport” krwi z nogi ku górze, czego konsekwencją jest tworzenie się żylakowatych poszerzeń żylnych, przebarwień skóry, które nieleczone, w bardziej zaawansowanych stanach prowadzą do owrzodzeń. Zmiany dotyczą małych naczyń (pajączki) i większych pni żylnych (wężykowate „zwoje”), którym z czasem towarzyszą dolegliwości w postaci obrzęków i bólu.

Choroby żył – leczenie zabiegowe

Usługi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej świadczy Salwiko Chirurgia, a pacjenci kwalifikowani są do leczenia operacyjnego w zakresie Chirurgii Jednego Dnia w Prywatnym Gabinecie Chirurgicznym. Oferta obejmuje leczenie żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną oraz EVLT – wewnątrzżylne leczene laserowe. Zakres usług stanowi również leczenie nieoperacyjne (skleroterapia) oraz obliteracja żylaków kończyn dolnych. Kwalifikacje oraz zabiegi przeprowadza lek. med. Jacek Salwowski, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Re Vitae to połączenie specjalistycznych zabiegów estetycznych oraz chirurgii plastycznej, gdzie w zakresie oferty leczenia żylaków, poszerzonych naczynek oraz pajączków, jedną z metod ich likwidowania jest skleroterapia, która polega na dożylnym podaniu środka powodującego zamknięcie i zarośnięcie światła żylaka. Alternatywą jest usuwanie poszerzonych naczyń oraz żylaków z użyciem lasera. Procedury świadczy chirurg i lekarz medycyny estetycznej, lek. med. Andrzej Piotr Kustra.

Zabieg laserowej ablacji wewnątrzżylnej (EVLT) jest jedną z kilku metod leczenia żylaków, jakie wykonamy w Centrum Medycznym Plus Med. Nowoczesna placówka zlokalizowana w centrum Kielc, z własnym blokiem operacyjnym oraz nowoczesną częścią przychodnianą wszystkie zabiegi realizuje w ramach Chirurgii Naczyniowej, a do pozostałych metod należy m. in. zabieg wewnątrzżylnej ablacji parą wodną oraz podwiązania niewydolnych żył przeszywających (perforatorów) i minifleboktomia żylaków. Zespół specjalistów chirurgii naczyniowej współtworzy lek. med. Paweł Bodzenta.

Trzema laparoskopami oraz aparatem do krioterapii dysponuje Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Endokrynologicznej WSzZ w Kielcach, który stosowany jest tu m. in. w leczeniu żylaków kończyn dolnych, łagodnych zmian skórnych, a także bezkrwawego leczenia żylaków odbytu. Jednostka realizuje  ofertę z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, urazowej oraz chirurgii laparoskopowej. Kierownikiem Kliniki jest prof. zw. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Odpłatne operacje żylaków kończyn dolnych wykonamy również na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Kieleckiego św. Aleksandra, którego Ordynatorem jest dr n. med. Andrzej  Zieliński. Kwalifikacje do zabiegu przeprowadza w ramach Poradni Chorób Naczyń lek. med. Krzysztof Nowak, specjalista chirurgii naczyniowej. Porady i konsultacje również nie są objęte finansowaniem w ramach kontraktu z NFZ. Zabieg wymaga przygotowania, a pacjent opuszcza placówkę w następnej dobie po operacji.

Niespełna godzinę od Kielc, w Starachowicach, operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych, kriostripping (usuwania żylaków sondą mrożącą) oraz usuwanie niewielkich żylaków, z niewielkich nakłuć skóry (miniflebektomia) świadczy zespół Chirurgii Naczyniowej Centrum Medycznego Visus. Bogatą ofertę zabiegową jednostki uzupełnia laserowa metoda usuwania żylaków kończyn dolnych EVLT. Usługi obejmują również leczenia powikłań naczyniowych, miażdżycowych oraz cukrzycowych. Zespół chirurgów współtworzy dr n. med. Marek Iłżecki.

Koszt leczenia żylaków w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne MS Smile Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne MS Smile

Dane UK Health Centre wskazują, iż średni koszt operacyjnego leczenia żylaków zwykle osiąga cenę 2,250 £ (14,000 zł) z umiarkowaną chorobą. Bardziej zaawansowane przypadki więżą się z wyższymi kosztami. Tańszą opcją, mniej skomplikowaną i pozwalającą na zastosowanie znieczulenia miejscowego jest terapia laserowa, której cena wynosi 2,000 £ (11,200 zł) za jedną kończynę. Skleroterapia rozpoczyna się od 200 £ (1,120 zł).

 

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 200 zł do 600 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska