Leczenie żylaków kończyn dolnych Łódź

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Przyczyn powstawania żylaków nóg jest wiele. Temu schorzeniu sprzyjają takie czynniki jak: siedzący tryb życia, zaawansowany wiek, predyspozycje genetyczne a także otyłość, ciąża i dłuższe unieruchomienie z powodu chorób.

Sprawdzone sposoby na żylaki nóg

Certus NZOZ z zakresu chirurgii naczyniowej oferuje różne metody leczące żylaki nóg - małoinwazyjne i chirurgiczne. Wśród nich można wymienić: skleroterapię (tradycyjną oraz pod kontrolą USG), miniflebektomię (szydełkowanie), laserowe usuwanie żylaków oraz operacje żylaków. Zabiegami takimi zajmuje się tutaj dr n. med. Piotr Blimel, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2001 roku oraz II stopnia od 2008 roku), który posiada bogate doświadczenie w leczeniu żylaków kończyn dolnych różnymi metodami (np. laserowo lub operacyjnie). Nieustannie się poszerza swoje umiejętności, czego przykładem jest uzyskanie specjalizacji z angiologii w 2011 r.

Euromed Centrum Medyczne (łódzkie Polesie) wykonuje operacje żylaków kończyn dolnych, leczące przewlekłą niewydolność żylną. Pacjent może poddać się sklerotyzacji (w przypadku niewielkich żylaków i żył siatkowych tzw. pajączków) oraz leczeniu operacyjnemu (w przypadku niewydolności głównych pni żylnych). Zabiegi te wykonywane są przez prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacka Śmigielskiego, specjalistę chirurgii ogólnej I stopnia od 2000 roku oraz II stopnia od 2006 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 2007, a habilitację w roku 2012. W 2018 r. został mu nadany tytuł profesora nadzwyczajnego

NZOZ Mikomed specjalizuje się m.in. w chirurgii naczyniowej, w której żylaki kończyn dolnych leczone są zarówno zachowawczo jak i operacyjnie. Pierwsza z tych metod to stosowanie leków flebotropowych lub kompresjoterapia. Leczenie operacyjne to wycięcie niewydolnych żył - odpiszczelowej lub odstrzałkowej. Ponadto lekarze stosują tutaj także metodę SVS (zamknięcie żył parą wodną), zabieg z użyciem sondy KRIO oraz zabieg z użyciem lasera i krio. Chirurgią naczyniową zajmuje się dr n. med. Jacek Mikosiński, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej (od 2010 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralnym Szpitalu Weteranów.

Senses Clinic posiada w swojej ofercie zabiegi leczące choroby żylne kończyn dolnych tj. skleroterapia oraz laserowy zabieg EVLT. Tymi zabiegami zajmuje się dr Łukasz Migdalski, specjalista chirurgii ogólnej (od 2013 roku), który jest także w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej (od 2014 roku).

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów posiada Klinikę Chirurgii Klatki Piersiowej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, gdzie wśród szerokich usług medycznych oferowane jest m.in. leczenie żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną i krioterapią. Jednym z lekarzy pomagającym tutaj pacjentom jest dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 2000 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 2007, natomiast doktorem habilitowanym został w 2012 roku. Doktor Śmigielski dokształcał się jako chirurg  za granicą w Uniwersyteckich Klinikach w Niemczech - Lubece w 2002 roku oraz w Monachium roku 2004.

W Przychodni Instytucie Zdrowia MEDICALL mieszczącymj się w Piotrkowie Trybunalskim (46 km od Łodzi) z zakresu Chirurgii Jednego Dnia można poddać się operacji żylaków lub wybrać mniej inwazyjną metodę laserową. W taki sposób lekarz leczy tutaj przewlekłą niewydolność żylną. Pacjentów przyjmuje m.in. dr Jacek Stankiewicz, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia.

 

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska