Leczenie żylaków nóg Piaseczno

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Warszawaul. Al. Jerozolimskie 56c

Ars Estetica Warszawa

4,83 / 5  (224 opinii)  rozwiń

Zabieg laserowy żylaka metodą EVLT wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Efekt po zabiegu fenomenalny! Polecam dr Michała Kowalczewskiego.- Violetta R. (lek. Michał Kowalczewski, laserowe leczenie żylaków)

 • Laserowe leczenie żylaków od 2 500 zł
 • Skleroterapia od 200 zł
 • Usuwanie żylaków parą wodną od 3 000 zł
 • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3 000 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawaul. Wawelska 5

Klinika Flebologii

ocena 4.8 / 5 (16 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Jestem miesiąc po zabiegu zamykania żył miednicy. Po trzech tygodniach wykonałam zabieg zamykania żył droga laserowa na obu nogach. Ten zabieg wykonywała pani dr Anna Bodziny oraz pan dr Cezary Szary. Efekty pierwszego zabiegu były juz widoczne na doplerze przed kolejnym zabiegiem. Jestem bardzo zadowolona ze tak szybko efekt był widoczny. Metoda laserowa nie jest bolesna, tylko znieczulenie nie jest przyjemnym jego elementem. Po zabiegu czułam sie dobrze i samodzielnie mogłam wrócić do domu. Przez dwa tygodnie muszę chodzic w pończochach uciskowych, które sa wliczone w całkowity koszt zabiegu. Po tym terminie udam sie na wizytę kontrolna i dopiero wtedy bedą widoczne na doplerze efekty przeprowadzonego zabiegu. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, zamierzam jeszcze wykonać zamykanie mniejszych powierzchniowych żył na nogach, metoda skleroterapii. Mysle ze wszystko bedzie bez zarzutów, bo nie odczuwam żadnych dolegliwości.- Aleksandra (lek. Cezary Szary)

 • Laserowe leczenie żylaków 4 000 zł
 • Operacja żylaków od 3 000 zł
 • Skleroterapia od 400 zł
 • Miniflebektomia od 2 000 zł
 • Konsultacja flebologiczna (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawaul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A

Klinika Medyczna Wilmed

ocena 4.6 / 5 (21 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Nowoczesność, profesjonalizm, kontakt z pacjentem przed, w trakcie i po zabiegu.- Michal

 • Operacja żylaków od 2 500 zł
 • Usuwanie żylaków Flebogrif 3 200 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 2 500 zł
 • Mikroskleroterapia pajączków od 800 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa) zadzwoń
Wczytaj więcej wyników

Usuwanie żylaków nóg w Piasecznie - informacje

Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Sala operacyjna w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Na żylaki kończyn dolnych cierpią głównie kobiety. W Polsce aż 75 % pań jest dotkniętych tą chorobą. Ich przyczyną jest brak ruchu oraz siedząca lub stojąca praca. Do pierwszych objawów należy uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, skurcze w nocy oraz swędzenie i wysypka na nogach. W późniejszym okresie pojawiają się bóle kończyn dolnych oraz obrzęki nóg. Ważnym elementem powodujących żylaki na nogach jest także czynnik genetyczny - rodzinna niewydolność żylna. Należy reagować już na pierwsze symptomy tej dolegliwości i wcześnie ją leczyć lub zapobiegać jej rozwojowi, gdyż z wiekiem schorzenie to rozwija się i może stanowić poważnie zagrożenie dla zdrowia - zapalenie zakrzepowe żył powierzchniowych lub głębokich oraz zatorowość płucną.

Wyleczyć żylaki nóg w Piasecznie

Na terenie Piaseczna lekarzem, do którego można udać się na zabiegi leczące żylaki kończyn dolnych jest dr Leszek Gruszecki, specjalista chirurgii ogólnej, który specjalizację z tej dziedziny I stopnia zrobił w 1999 roku, natomiast specjalistą II stopnia został w roku 2004. Lekarz ten żylaki nóg leczy na kilka sposobów - jednym z nich jest metoda SVS (leczenie parą wodną), który to zabieg wykonywał jako jeden z pierwszych chirurgów w Polsce. Doświadczenie z tego zakresu zdobywał, pracując na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Św. Anny w Piasecznie. Doktor Gruszecki leczy niewydolność żylną nóg także poprzez zabiegi laserowe.

Na zabieg likwidujący żylaki na nogach zaprasza Centrum Medyczne CMP w Piasecznie. Tutaj z zakresu flebologii pacjent zostanie poddany skleroterapii piankowej nie tylko powierzchniowych pni żylnych kończyn dolnych ale także pajączków na udach oraz w okolicy kostek. Ponadto przeprowadzana jest tutaj diagnostyka żylna za pomocą badania USG Doppler żył nóg (a także tętnic).

W Piasecznie wyleczyć żylaki nóg można także u dr. Adama Zielińskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz specjalisty chirurgii naczyniowej (od 2007 roku), który swoje doświadczenie m.in. z zakresu leczenia żylaków kończyn dolnych zdobywał, pracując przez wiele lat w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie (lata 1995-2007). Jest także autorem wielu publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej, np. wydanego w czasopiśmie artykułu pt. "Epidemiologia i etiologia przewlekłej choroby żylnej kończyn dolnych". Metody leczące żylaki podudzi, które lekarz ten stosuje w praktyce, to: leczenie laserowe EVLT (system ELVeS Painless), skleroterapia oraz metoda tradycyjna.

Ile kosztuje operacja lecząca żylaki kończyn dolnych w Piasecznie a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Poddając się zabiegowi eliminującemu żylaki podudzi za pomocą skleroterapii w Piasecznie pacjent zapłaci 150 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii wyda na to samo £150 – 300 (900-1800 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Leczenie żylaków nóg - ceny w Piasecznie na tle innych miast

 • Piaseczno od 150 zł do 10 000 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 160 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 50 zł do 6 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 6 400 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Piaseczna, w miejscowościach: Józefów, Otwock, Zielonka, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska