Leczenie żylaków kończyn dolnych Piaseczno

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Piaseczno - informacje

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

Na żylaki kończyn dolnych cierpią głównie kobiety. W Polsce aż 75 % pań jest dotkniętych tą chorobą. Ich przyczyną jest brak ruchu oraz siedząca lub stojąca praca. Do pierwszych objawów należy uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, skurcze w nocy oraz swędzenie i wysypka na nogach. W późniejszym okresie pojawiają się bóle kończyn dolnych oraz obrzęki nóg. Ważnym elementem powodujących żylaki na nogach jest także czynnik genetyczny - rodzinna niewydolność żylna. Należy reagować już na pierwsze symptomy tej dolegliwości i wcześnie ją leczyć lub zapobiegać jej rozwojowi, gdyż z wiekiem schorzenie to rozwija się i może stanowić poważnie zagrożenie dla zdrowia - zapalenie zakrzepowe żył powierzchniowych lub głębokich oraz zatorowość płucną.

Wyleczyć żylaki nóg w Piasecznie

Na terenie Piaseczna lekarzem, do którego można udać się na zabiegi leczące żylaki kończyn dolnych jest dr Leszek Gruszecki, specjalista chirurgii ogólnej, który specjalizację z tej dziedziny I stopnia zrobił w 1999 roku, natomiast specjalistą II stopnia został w roku 2004. Lekarz ten żylaki nóg leczy na kilka sposobów - jednym z nich jest metoda SVS (leczenie parą wodną), który to zabieg wykonywał jako jeden z pierwszych chirurgów w Polsce. Doświadczenie z tego zakresu zdobywał, pracując na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Św. Anny w Piasecznie. Doktor Gruszecki leczy niewydolność żylną nóg także poprzez zabiegi laserowe.

Na zabieg likwidujący żylaki na nogach zaprasza Centrum Medyczne CMP w Piasecznie. Tutaj z zakresu flebologii pacjent zostanie poddany skleroterapii piankowej nie tylko powierzchniowych pni żylnych kończyn dolnych ale także pajączków na udach oraz w okolicy kostek. Ponadto przeprowadzana jest tutaj diagnostyka żylna za pomocą badania USG Doppler żył nóg (a także tętnic).

W Piasecznie wyleczyć żylaki nóg można także u dr. Adama Zielińskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz specjalisty chirurgii naczyniowej (od 2007 roku), który swoje doświadczenie m.in. z zakresu leczenia żylaków kończyn dolnych zdobywał, pracując przez wiele lat w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie (lata 1995-2007). Jest także autorem wielu publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej, np. wydanego w czasopiśmie artykułu pt. "Epidemiologia i etiologia przewlekłej choroby żylnej kończyn dolnych". Metody leczące żylaki podudzi, które lekarz ten stosuje w praktyce, to: leczenie laserowe EVLT (system ELVeS Painless), skleroterapia oraz metoda tradycyjna.

Ile kosztuje operacja lecząca żylaki kończyn dolnych w Piasecznie a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w SkinClinic Gabinet zabiegowy w SkinClinic

Poddając się zabiegowi eliminującemu żylaki podudzi za pomocą skleroterapii w Piasecznie pacjent zapłaci 150 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii wyda na to samo £150 – 300 (900-1800 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Piasecznie na tle innych miast

 • Piaseczno od 150 zł do 6 000 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Piaseczna, w miejscowościach: Józefów, Otwock, Zielonka, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska