Infolinia: 801 002 125 lub +4822 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00
Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed zapewnia pacjentom skuteczne leczenie i efektywne zabiegi, wykonywane w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Dbając o komfort pacjentów nasze gabinety wyposażyliśmy w nowoczes… więcej
Klinika Grunwaldzka to wielospecjalistyczny prywatny szpital oferujący pacjentom nowoczesne techniki zabiegowe w zakresie ortopedii, neurochirurgii, neurologii i innych dziedzin medycyny. Wśród naszych specjalistów można wymienić m.in. chirurgów ogólnych, fiz… więcej
Mandala Beauty Clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Oferujemy zabiegi z zakresu laserowej ginekologii estetycznej (LVR), jesteśmy też specjalistami metody modelowania… więcej
Klinika MedPolonia to wszechstronna placówka medyczna, oferująca pacjentom szybki dostęp do małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych z zakresu różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy operacje z dziedziny ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej (w tym lecz… więcej
Klinika Chirurgii Endoskopowej Endomedical to wyspecjalizowana placówka oferująca pacjentom nowatorskie metody leczenia złamań kończyny dolnej i górnej. Wykorzystujemy techniki endoskopowe i artroskopowe w przeprowadzaniu chirurgicznych zabiegów u chorych z u… więcej
Trwa ładowanie wyników...
Na schorzenia układu żylnego cierpi już ponad 50% populacji, przy czym choroba żylna znacznie częściej dotyka kobiety. Na szczęście współczesna medycyna daje im liczne możliwości pozbycia się nieestetycznych i groźnych dla zdrowia żylaków, w postaci różnorodnych zabiegów z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Pacjenci mogą wybierać między metodami małoinwazyjnymi (skleroterapia pianką lub płynem, zabiegi laserowe, leczenie prądem lub falami radiowymi) oraz operacjami klasycznymi, takimi jak stripping, wykonywanymi w przypadku zaawansowanej choroby żylakowej.

Poznańskie kliniki a leczenie żylaków nóg

Na terenie Poznania funkcjonuje wiele klinik i gabinetów flebologicznych, które swoim pacjentom oferują różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych. Jedną z nich jest Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita, który w swojej ofercie ma szereg różnorodnych metod usuwania problemu rozszerzonych żył. Ośrodek funkcjonuje na rynku od 1993 roku, a prowadzi go lek. med. Krzysztof Błachowiak – flebolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci placówki mają do wyboru zabiegi skleroterapii, mikroskleroterapii i skleroterapii piankowej, leczenie laserowe, operację metodą Mullera i leczenie kriochirurgiczne. Metoda leczenia dobierana jest na podstawie badania ultrasonograficznego żył metodą USG Duplex-Doppler Color.

W Poznaniu znajduje się także Prywatna Lecznica CERTUS, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadza lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – dr n. med. Jacek Chmielecki. W ofercie placówki znajdują się zabiegi skleroterapii i miniflebektomii, pacjenci mogą także skorzystać z leczenia laserowego oraz operacji chirurgicznej. Najwyższą jakość przeprowadzanych w placówce zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów potwierdzają liczne przyznane Lecznicy nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, certyfikat „Przyjazna Przychodnia” czy Certyfikat Jakości w VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”.

Leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu

Pacjenci, pragnący pozbyć się żylaków w Poznaniu mogą udać się do Poradni Chirurgii Naczyniowej Przychodni CenterMed, która swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie choroby żylakowej. W skład kadry medycznej Poradni wchodzą dr hab. n. med. Łukasz Dzieciuchowicz oraz dr n. med. Michał Grzeszczak.

Leczenie żylaków kończyn dolnych ma w swojej ofercie również Gabinet Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Estetycznej Medtime, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Jacek Olejniczak. Dr Olejniczak jest chirurgiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, a swoim pacjentom oferuje usuwanie żylaków przy pomocy skleroterapii, miniflebektomii i krosektomii oraz strippingu żylnego, a także termoablację radiową metodą Vnus-Closure.

W Centrum Medycznym NeoMedica w leczeniu żylaków kończyn dolnych wykorzystywane są zabiegi skleroterapii, czyli ostrzykiwania niewydolnych żył specjalnym preparatem. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Marek Rodzeń – absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, który specjalizuje się także w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej.

Z problemem żylaków kończyn dolnych można udać się także do Kliniki Promienistej, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadza dr n. med. Maciej Zieliński. Dr Zieliński przeprowadza operacje tradycyjne i endowaskularne żylaków, jego pacjenci mogą się także poddać zabiegowi skleroterapii.

Szeroki wybór metod leczenia żylaków oferuje również lek. med Artur Dobosz, który pacjentów przyjmuje w NZOZ Klinika Grunwaldzka. Dr Dobosz jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie dziewięcioletniej pracy w Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu. Przeprowadza zabiegi miniflebektomii, safenektomii z miniflebektomią oraz skleroterapii.

Poznań – doskonała jakość za rozsądną cenę

Do poznańskich placówek flebologicznych przyjeżdża coraz więcej pacjentów zza granicy: Niemców, Brytyjczyków, Amerykanów, a także Duńczyków czy Norwegów. Zabieg w poznaniu to dla nich czysta oszczędność (za leczenie w Polsce, w zależności od zabiegu, zapłacą nawet trzykrotnie mniej niż u siebie), a do tego możliwość zapoznania się z atrakcjami turystycznymi miasta i odpoczynku.

Dodaj komentarz do artykułu pt. "Leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu"

Leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu - kliniki na mapie

Na poniższej mapie prezentujemy kliniki i gabinety spełniające kryteria wyszukania. Mapa ułatwia wybór placówki medycznej o jak najdogodniejszej lokalizacji. Aby poznać szczegóły placówki, kliknij w pinezkę.
Dokładamy starań, aby położenie prezentowanych na mapie klinik i gabinetów było zgodne z rzeczywistością. Za określenie dokładnego położenia placówek medycznych Tourmedica nie ponosi odpowiedzialności.