Leczenie żylaków kończyn dolnych Poznań

Zastanawiasz się czy żyłki widoczne na Twoich nogach wymagają leczenia? Wizyta u flebologa pozwoli ocenić poziom zaawansowania choroby i dobrać odpowiedni dla Ciebie zabieg usunięcia żylaków kończyn dolnych. Poniżej lista poznańskich placówek, w których możesz umówić się na konsultację.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec

Na schorzenia układu żylnego cierpi już ponad 50% populacji, przy czym żylaki kończyn dolnych znacznie częściej pojawiają się u kobiet. Na szczęście współczesna medycyna daje im liczne możliwości pozbycia się nieestetycznych i groźnych dla zdrowia żylaków, w postaci różnorodnych zabiegów z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Pacjenci mogą wybierać między metodami małoinwazyjnymi (skleroterapia pianką lub płynem, zabiegi laserowe, leczenie prądem lub falami radiowymi) oraz operacjami klasycznymi, takimi jak stripping, wykonywanymi w przypadku zaawansowanej choroby żylakowej.

Poznańskie kliniki a leczenie żylaków nóg

Na terenie Poznania funkcjonuje wiele klinik i gabinetów flebologicznych, które swoim pacjentom oferują różnorodne metody usuwania żylaków kończyn dolnych. Jedną z nich jest, mieszczący się na osiedlu Poznań-Sołacz, Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita, który w swojej ofercie ma szereg różnorodnych metod usuwania problemu rozszerzonych żył. Ośrodek funkcjonuje na rynku od 1993 roku, a prowadzi go lek. med. Krzysztof Błachowiak – flebolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci placówki mają do wyboru zabiegi skleroterapii, mikroskleroterapii i skleroterapii piankowej, leczenie laserowe, operację metodą Mullera i leczenie kriochirurgiczne. Metoda leczenia dobierana jest na podstawie badania ultrasonograficznego żył metodą USG Duplex-Doppler Color.

W Poznaniu, w dzielnicy Stare Miasto, znajduje się także Szpital Prywatny MedPolonia, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadzają lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. lek. med. Jacek Olejniczak oraz dr n. med. Aleksander Zieliński. W ofercie placówki znajdują się zabiegi usunięcia żylaków nóg innowacyjną metodą ablacji wewnątrzżylnej RF VENEFIT, klejenia niewydolnej żyły Venaseal, jak również operacje żylaków metodą klasyczną. Najwyższą jakość przeprowadzanych w placówce zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów potwierdzają liczne przyznane Placówce nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, w ramach wizyty w Klinice MedPolonia, można umówić się na konsultację w nowej, otwartej 1 kwietnia 2019 r. przychodni lekarskiej przy ul. Blacharskiej 2.

Leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska


Pacjenci, pragnący usunąć żylaki nóg w Poznaniu mogą udać się na konsultację z chirurgiem naczyniowym w Gabinetach Lekarskich Grochowska 9 w dzielnicy Poznań-Grunwald. Placówka swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie choroby żylakowejOperacje żylaków przeprowadza dr n.med. Krzysztof Galbas w oddalonej o około 40 km Środzie Wielkopolskiej (szpital Medicus Bonus), a wśród metod zabiegowych możemy wyróżnić małoinwazyjną skleroterpię, leczenie żylaków parą wodną (metodą SVS), metodą VariClose, metodą VenaSeal oraz flebektomię Mullera.

Leczenie żylaków kończyn dolnych ma w swojej ofercie również Dolce Medical (Poznań-Jeżyce) oraz Dolce Medical w Swarzędzu (około 20 minut drogi od Poznania), gdzie Pacjenci mogą skorzystać z usuwania żylaków przy pomocy skleroterapii, laserowej operacji żylaków metodą EVLT oraz miniflebektomii.

W dzielnicy Nowe Miasto i Wilda w Centrum Medycznym NeoMedica w usuwaniu żylaków kończyn dolnych wykorzystywane są zabiegi skleroterapii, czyli ostrzykiwania niewydolnych żył specjalnym preparatem. Konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej oraz badanie USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych, które pozwalają określić stopień zaawansowania choroby żylakowej, przeprowadza dr n. med. Jacek Chmielecki.

Z problemem żylaków kończyn dolnych można udać się także do Centrum Laserowego, gdzie zabiegi skleroterpii piankowej przeprowadza dr n. med. Jacek Karoń.

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska