Leczenie żylaków kończyn dolnych Poznań

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu? Dołącz do nas! »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Poznań - informacje

Na schorzenia układu żylnego cierpi już ponad 50% populacji, przy czym choroba żylna znacznie częściej dotyka kobiety. Na szczęście współczesna medycyna daje im liczne możliwości pozbycia się nieestetycznych i groźnych dla zdrowia żylaków, w postaci różnorodnych zabiegów z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Pacjenci mogą wybierać między metodami małoinwazyjnymi (skleroterapia pianką lub płynem, zabiegi laserowe, leczenie prądem lub falami radiowymi) oraz operacjami klasycznymi, takimi jak stripping, wykonywanymi w przypadku zaawansowanej choroby żylakowej.

Poznańskie kliniki a leczenie żylaków nóg

Na terenie Poznania funkcjonuje wiele klinik i gabinetów flebologicznych, które swoim pacjentom oferują różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych. Jedną z nich jest Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita, który w swojej ofercie ma szereg różnorodnych metod usuwania problemu rozszerzonych żył. Ośrodek funkcjonuje na rynku od 1993 roku, a prowadzi go lek. med. Krzysztof Błachowiak – flebolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci placówki mają do wyboru zabiegi skleroterapii, mikroskleroterapii i skleroterapii piankowej, leczenie laserowe, operację metodą Mullera i leczenie kriochirurgiczne. Metoda leczenia dobierana jest na podstawie badania ultrasonograficznego żył metodą USG Duplex-Doppler Color.

W Poznaniu znajduje się także Prywatna Lecznica CERTUS, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadza lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – dr n. med. Jacek Chmielecki. W ofercie placówki znajdują się zabiegi skleroterapii i miniflebektomii, pacjenci mogą także skorzystać z leczenia laserowego oraz operacji chirurgicznej. Najwyższą jakość przeprowadzanych w placówce zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów potwierdzają liczne przyznane Lecznicy nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, certyfikat „Przyjazna Przychodnia” czy Certyfikat Jakości w VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”.

Leczenie żylaków kończyn dolnych w Poznaniu

Pacjenci, pragnący pozbyć się żylaków w Poznaniu mogą udać się do Poradni Chirurgii Naczyniowej Przychodni CenterMed, która swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie choroby żylakowej. W skład kadry medycznej Poradni wchodzą dr hab. n. med. Łukasz Dzieciuchowicz oraz dr n. med. Michał Grzeszczak.

Leczenie żylaków kończyn dolnych ma w swojej ofercie również Gabinet Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Estetycznej Medtime, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Jacek Olejniczak. Dr Olejniczak jest chirurgiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, a swoim pacjentom oferuje usuwanie żylaków przy pomocy skleroterapii, miniflebektomii i krosektomii oraz strippingu żylnego, a także termoablację radiową metodą Vnus-Closure.

W Centrum Medycznym NeoMedica w leczeniu żylaków kończyn dolnych wykorzystywane są zabiegi skleroterapii, czyli ostrzykiwania niewydolnych żył specjalnym preparatem. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Marek Rodzeń – absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, który specjalizuje się także w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej.

Z problemem żylaków kończyn dolnych można udać się także do Kliniki Promienistej, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadza dr n. med. Maciej Zieliński. Dr Zieliński przeprowadza operacje tradycyjne i endowaskularne żylaków, jego pacjenci mogą się także poddać zabiegowi skleroterapii.

Szeroki wybór metod leczenia żylaków oferuje również lek. med Artur Dobosz, który pacjentów przyjmuje w NZOZ Klinika Grunwaldzka. Dr Dobosz jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie dziewięcioletniej pracy w Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu. Przeprowadza zabiegi miniflebektomii, safenektomii z miniflebektomią oraz skleroterapii.

Poznań – doskonała jakość za rozsądną cenę

Do poznańskich placówek flebologicznych przyjeżdża coraz więcej pacjentów zza granicy: Niemców, Brytyjczyków, Amerykanów, a także Duńczyków czy Norwegów. Zabieg w poznaniu to dla nich czysta oszczędność (za leczenie w Polsce, w zależności od zabiegu, zapłacą nawet trzykrotnie mniej niż u siebie), a do tego możliwość zapoznania się z atrakcjami turystycznymi miasta i odpoczynku.
Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.