Leczenie żylaków kończyn dolnych Szczecin

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz leczenie żylaków kończyn dolnych w Szczecinie?

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Leczenie żylaków kończyn dolnych Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Żylaki kończyn dolnych są jedną z najczęściej występujących we współczesnych społeczeństwach chorób, dlatego powstaje coraz więcej nowoczesnych metod ich leczenia. Obok klasycznych zabiegów chirurgicznych (stripping, chirurgia perforatorów) stosowanych w przypadku zaawansowanej niewydolności żylnej, w klinikach flebologicznych można skorzystać z całego szeregu metod małoinwazyjnych, do których zalicza się przede wszystkim skleroterapia, miniflebektomia, terapia prądem oraz terapia laserowa.

Żylaki nóg - doskonałe kliniki, doświadczeni lekarze

W Szczecinie zlokalizowanych jest wiele doskonałych placówek, które w swojej ofercie mają leczenie żylaków kończyn dolnych. Należy do nich Dr Kompf – Klinika Zdrowych Nóg, nowoczesna placówka, założona w 1994 roku przez dr n. med. Bogusława Kompfa. Klinika oferuje swoim pacjentom leczenie żylaków metodą skleroterapii płynem lub pianką, kompresoterapii oraz miniflebektomii. Zabiegi z zakresu flebologii w placówce przeprowadzają dr n. med. Mirosław Halczak oraz jej założyciel dr n. med Bogusław Kompf. Dr Kompf jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uczestnikiem licznych kursów i szkoleń oraz członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Internationales Forum für Minichirurgie der Varizen i American Venous Forum).

Warto polecić także klinikę Sonomed – prywatną placówkę medyczną, funkcjonującą na rynku od 15 lat. Klinika ma w swojej ofercie kompleksową diagnostykę chorób żył oraz leczenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, w tym laseroterapii wewnątrzżylnej EVLA i termoablacji falami radiowymi wysokiej częstotliwości RFITT. Oprócz tego pacjenci placówki mogą skorzystać z zabiegów kompresoterapii, skleroterapii, termoablacji żylaków parą wodną (SVS – Steam Vein Sclerosis) i operacji klasycznych. Zabiegi z zakresu flebologii przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, w tym dr n. med. Kosma Kozłowski, dr n. med. Maciej Romanowski i dr n. med. Maciej Nowacki.

Leczenie żylaków w Szczecinie

Zabiegi leczenia żylaków kończyn dolnych ma w swojej ofercie także Zachodniopomorskie Centrum Chirurgiczne Jasełkowa, gdzie leczeniem flebologicznym pacjentów zajmuje się dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak – specjalista chirurgii ogólnej z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Palcówka w leczeniu flebologicznym korzysta przede wszystkim z zabiegów skleroterapii, miniflebektomii oraz leczenia operacyjnego.

Zabiegi z zakresu flebologii oferuje także Mediklinika – najstarsza prywatna klinika w województwie zachodniopomorskim. Placówka oferuje swoim pacjentom leczenie żylaków metodą skleroterapii, miniflebektomii oraz chirurgii klasycznej, a zabiegi chirurgii ogólnej przeprowadza zespół doświadczonych lekarzy, w tym dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek, dr n. med. Marcin Śledź i lek. med. Sebastian Grzeszewski.

Kolejną szczecińską placówką jest Aesthetic Med, gdzie zabiegi z zakresu flebologii przeprowadza dr n. med. Tomasz Hamera – doświadczony lekarz i członek licznych towarzystw flebologicznych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Europejskiego Forum Żylnego. Pacjenci placówki mogą pozbyć się „pajączków” i żylaków przy pomocy takich metod jak kompresoterapia, skleroterapia piankowa, leczenie laserowe EVLT oraz radioablacja EVRF i VNUS.

Pacjenci mogą udać się także do dr n. med. Ryszarda Derlety, który swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie chirurgicznym. Dr Derleta jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Warto wspomnieć też o Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus, utworzonej w 1952 roku i mieszczącej się w samym centrum Szczecina. Placówka oferuje swoim pacjentom leczenie flebologiczne z zastosowaniem skleroterapii, kriostrippingu oraz operacji klasycznych, a zabiegi przeprowadza lek. med. Jarosław Agapow.

Szczecin - doskonała jakość, niska cena

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Leczenie żylaków kończyn dolnych w Szczecinie to wydatek znacznie mniejszy, niż u flebologów w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Danii: o ile w Vein Centre w Manchesterze za zabieg koszt zabiegu EVLT usuwającego żylaki jednej nogi to co najmniej 1695£ (ponad 8100zł), to w Szczecinie koszt zabiegu rozpoczyna się już od 2500zł. Szczecin przyciąga także zagranicznych turystów doskonałymi połączeniami lotniczymi oraz niezaprzeczalnymi walorami turystycznymi, a Brytyjczycy, Niemcy i Skandynawowie coraz częściej łączą wizyty u szczecińskich flebologów z odpoczynkiem i zwiedzaniem tego pięknego miasta.

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska