Leczenie żylaków nóg Tychy

Liczba metod, którymi współcześnie usuwa się żylaki jest naprawdę duża. Skleroterapia, klejenie czy zabiegi z użyciem lasera to tylko kilka przykładów. Chcesz poddać się leczeniu żylaków w Tychach? Zapoznaj się z ofertą 25 tutejszych placówek i wygodnie umów się na wizytę.

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usuwanie żylaków nóg w Tychach - informacje

Żylaki kończyn dolnych to poważny problem natury zdrowotnej oraz estetycznej. Nieleczone, mogą być przyczyną m.in. zakrzepowego zapalenia żył powierzchniowych, a nawet owrzodzeń. Obecnie istnieje wiele metod leczenia tego schorzenia. Niewielkie żylaki leczy się poprzez ich ostrzykiwanie środkiem chemicznym (skleroterapia). Usuwa się je również przy wykorzystaniu np. lasera, fal radiowych oraz pary wodnej.

Gabinet zabiegowy w Med Beauty Gabinet zabiegowy w Med Beauty

Gdzie szukać pomocy?

W swojej ofercie leczenie żylaków kończyn dolnych ma lek. med. Paweł Ćwik, specjalista chirurg ogólny i chirurg naczyniowy. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Małopolskiego Centrum Sercowo-Naczyniowego Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Chrzanowie. Jest członkiem prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Udać się do niego można na laserowe leczenie żylaków (EVLT), laserowe przezkórne zamykanie naczynek oraz skleroterapię teleangiektazji i żylaków siatkowatych. Pacjenci poddać się u niego mogą również kompresjoterapii oraz diagnostyce dopplerowskiej żył, tętnic i aorty. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie zachowawcze chorób tętnic i żył oraz kwalifikacje do zabiegów endowaskularnych (wewnątrznaczyniowych).

Chirurgia naczyniowa w Tychach

Na leczenie żylaków kończyn dolnych w Tychach udać się także można do kliniki Medicus Estetic, w której przeprowadzana jest cała gama procedur z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Do placówki udać się można na miniflebektomię Varady’ego, wewnątrznaczyniowy zabieg strippingu laserowego (EVLT - laser diodowy wysokiej mocy 1470nm z włóknami radialnymi) oraz zabieg z wykorzystaniem fal radiowych (metoda leczenia żylaków nóg EVRF). W ośrodku pacjenci poddać się mogą również skleroterapii piankowej metodą Tessariego, oferta kliniki obejmuje też zamykanie naczynek laserem Nd:Yag Mydon oraz usuwanie rumienia za pomocą laseroterapii VPL (VPL Energist Ultra).
W Tychach osoby, zmagające się z żylakami kończyn dolnych, pomocy szukać mogą również w Specjalistycznym Centrum Medycznym ARKAMEDIC. W placówce poddać się można skleroterapii (środek Aethoxysklerol- substancja czynna Polidokanol), do ośrodka udać się można również na operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych. Oferta Centrum obejmuje ponadto diagnostykę dopplerowską tętnic i żył oraz leczenie zachowawcze chorób naczyń żylnych i ich powikłań oraz miażdżycy tętnic kończyn i jej powikłań.

 

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Leczenie żylaków nóg - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Plewiska od 200 zł
 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 50 zł do 6 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 6 400 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska