Leczenie żylaków kończyn dolnych Warszawa

Żylaki kończyn dolnych to jedno z najbardziej powszechnych schorzeń. Powodują dyskomfort, ale przede wszystkim nieleczone mogą być groźne dla zdrowia. Warto zasięgnąć rady u specjalisty flebologa, poniżej lista sprawdzonych Warszawskich Klinik w których skutecznie wykonasz usuwanie żylaków.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz leczenie żylaków kończyn dolnych w Warszawie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie żylaków kończyn dolnych Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Z uwagi na fakt, że choroba żylakowa kończyn dolnych nęka coraz większy odsetek osób we wszystkich krajach wysokorozwiniętych, intensywnej ewolucji podlegają także metody leczenia żylaków. Nowoczesne zabiegi charakteryzują się wysoką skutecznością przy coraz mniejszej inwazyjności, dzięki czemu pacjent szybko może wrócić do codziennej aktywności. Pacjenci z problemem żylaków nóg do wyboru mają dziś zarówno zabiegi tradycyjne, takie jak stripping, jak i procedury małoinwazyjne: skleroterapię, miniflebektomię, terapię prądem oraz laserem.

Warszawa - najlepsze kliniki i placówki medyczne

W stolicy Polski znajduje się wiele doskonałych placówek, które swoim pacjentom oferują usuwanie żylaków kończyn dolnych. Jedną z nich jest Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg – placówka specjalizująca się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej i limfatycznej. Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów, w tym skleroterapię i echoskleroterapię, leczenie laserem oraz operacyjne. Dodatkowo w ofercie kliniki znajduje się leczenie owrzodzeń podudzi przy pomocy ultradźwięków i manualny drenaż limfatyczny, a diagnostyka żylaków przeprowadzana jest z wykorzystaniem nowoczesnego USG Doppler. Kadrę medyczną placówki tworzą lekarze flebolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. dr n. med. Marek Filipowski, dr n. med. Jacek Wojtacha, dr n. med. Zbigniew Kudelski, oraz lek. Świercz Jan, lek. Paluch Łukasz, lek. Łasocha Damian i lek. Tałasiewicz Konrad..

Kolejną placówką, specjalizującą się w leczeniu żylaków nóg jest Centrum Medyczne Nasmed, gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Naser Dib posiada on wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej. Pierwsze operacje i zabiegi flebologiczne przeprowadzał już w roku 1994. Jest specjalistą w leczeniu żylaków klasycznymi metodami chirurgicznymi, wykonuje również miniflebektomię. Metody chirurgiczne łączy z małoinwazyjnymi technikami takimi jak: skleroterapia i laseroterapia. Najnowsze i skuteczne metody leczenia schorzeń związanych z układem żylnym w Nasmed wykonują również: dr n. med. Adam Kiciak, lek. Andrzej Nykaza, lek. Krzysztof Piórek, lek Agnieszka Wolska, lek. Dorota Szostek, lek. Tomasz Szular, lek. Paweł Siastała oraz lek. Dominika Kwaśniak.

Leczenie żylaków w Warszawie – gdzie, u kogo?

Pacjenci w problemem żylaków mogą udać się także do Kliniki Medycznej Wilmed, gdzie profesjonalną opiekę zapewni doświadczony i wysoko wyspecjalizowany zespół. Zabiegi są przeprowadzane metodą mikroskleroterapii oraz skleroterapii pod kontrolą USG. Można tam podjąć leczenie operacyjne oraz metodą chemoobiteracji Flebogrif – zabieg ten, wyróżnia się na tle innych metod usuwania żylaków minimalną inwazyjnością. Metoda ta, stosowana jest w leczeniu żylaków od 2014 roku. W Klinice zabiegi przeprowadza wielu specjalistów: lek. Med. Grzegorz Wawrzynowski, lek.med. Aleksandra Starościak, lek. Med. Jacek Albiński, lek. Med. Piotr Surowski oraz lek.med. Piotr Ciszewski.

Leczenie żylaków ma w swojej ofercie także Moja Przychodnia NZOZ. Pacjenci mogą wybierać między zabiegami skleroterapii piankowej, miniflebektomii czyli tzw. szydełkowanie żył oraz leczeniem żylaków kończyn dolnych falami radiowymi EVRF, a zabiegi przeprowadza lek. Jerzy Zabłocki.

Kolejną stołeczną placówką jest Klinika Revival zlokalizowana na Wilanowie. Placówka oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów usuwania żylaków kończyn dolnych, w tym skleroterapię, skleroterapię piankową, miniflebektomię (szydełkowanie żył), leczenie farmakologiczne, laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT oraz zamykanie pajączków na kończynach dolnych laserowo. Leczeniem flebologicznym pacjentów kliniki zajmuje się lek. med. Sławomir Wawrzyńczak oraz dr n. med. Marek Rodzeń.

W Warszawie mieści się również Centrum Medyczne Damiana, które swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i szeroki zakres metod leczenia żylaków kończyn dolnych (UGS Doppler, skleroterapia, leczenie laserowe, operacje klasyczne i chirurgia perforatorów). 

Warto polecić też prof. dr hab. n. med. Waldemara Lecha Olszewskiego jest to światowej sławy specjalista z bardzo dużym doświadczeniem. Profesor Olszewski za swój wieloletni wkład w badania naukowe oraz osobiste zaangażowanie w leczenie chorych na całym świecie został uhonorowany wieloma nagrodami i tytułami. Pacjentów przyjmuje w Thuasne Centrum Kompresjoterapii które mieści się w niewielkiej odległości od centrum Warszawy (Ochota). Na specjalistyczne konsultacje w zakresie chirurgii naczyniowej w tej samej placówce można umówić się też do Dr n. med. Maciej Stryga.  Oferuje on kompleksową diagnostykę, w tym USG Doppler tętnic i żył. Przeprowadza zabiegi metodą skleroterapii w której ma bogate doświadczenie. W swojej pracy doktor Maciej Stryga wykorzystuje głównie małoinwazyjne metody leczenia chorób naczyniowych.

 

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

Leczenie żylaków kończyn dolnych - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 180 zł do 9 000 zł
 • Plewiska od 200 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 150 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 5 000 zł
 • Radom od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 300 zł do 9 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie żylaków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków kończyn dolnych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska