Leczenie żylaków nóg Warszawa

Żylaki to problem, który objawia się dość niepozornie. Mrowienie w nogach, ból czy opuchlizna nie zawsze kojarzą się z chorobą. Tymczasem często są to pierwsze symptomy zaburzeń krążenia w kończynach dolnych i powód, dla którego warto odwiedzić flebologa i poddać się zabiegowi na żylaki. Oto lista 34 klinik w Warszawie, w których można usunąć żylaki kończyn dolnych.

Warszawa, ul. Jaktorowska 5 lok. U1

Ars Estetica Warszawa

4,8 / 5  (270 opinii)  rozwiń

Zabieg laserowy żylaka metodą EVLT wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Efekt po zabiegu fenomenalny! Polecam dr Michała Kowalczewskiego. ~ Violetta R. (Laserowe leczenie żylaków, lek. Michał Kowalczewski)

 • Laserowe leczenie żylaków od 2 500 zł
 • Skleroterapia od 200 zł
 • Usuwanie żylaków parą wodną od 3 000 zł
 • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3 000 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa) zadzwoń
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Skleroterapia od 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  120 zł
Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184

Nasmed

4,6 / 5  (1362 opinii)  rozwiń

Zabieg bezbolesny, efekty świetne. ~ Magdalena K. (Leczenie żylaków)

 • Leczenie żylaków od 1 900 zł
 • Laserowe leczenie żylaków od 3 500 zł
 • Operacja żylaków od 2 500 zł
 • Skleroterapia od 500 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawa, ul. Wawelska 5

Klinika Flebologii

4,7 / 5  (70 opinii)  rozwiń

Jestem miesiąc po zabiegu zamykania żył miednicy. Po trzech tygodniach wykonałam zabieg zamykania żył droga laserowa na obu nogach. Ten zabieg wykonywała pani dr Anna Bodziny oraz pan dr Cezary Szary. Efekty pierwszego zabiegu były juz widoczne na doplerze przed kolejnym zabiegiem. Jestem bardzo zadowolona ze tak szybko efekt był widoczny. Metoda laserowa nie jest bolesna, tylko znieczulenie nie jest przyjemnym jego elementem. Po zabiegu czułam sie dobrze i samodzielnie mogłam wrócić do domu. Przez dwa tygodnie muszę chodzic w pończochach uciskowych, które sa wliczone w całkowity koszt zabiegu. Po tym terminie udam sie na wizytę kontrolna i dopiero wtedy bedą widoczne na doplerze efekty przeprowadzonego zabiegu. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, zamierzam jeszcze wykonać zamykanie mniejszych powierzchniowych żył na nogach, metoda skleroterapii. Mysle ze wszystko bedzie bez zarzutów, bo nie odczuwam żadnych dolegliwości. ~ Aleksandra (lek. Cezary Szary)

 • Leczenie żylaków od 2 000 zł
 • Laserowe leczenie żylaków 4 000 zł
 • Operacja żylaków od 3 000 zł
 • Skleroterapia od 400 zł
 • Konsultacja flebologiczna (przedzabiegowa)  250 zł
Wczytaj więcej wyników

Usuwanie żylaków nóg w Warszawie - informacje

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

Żylaki kończyn dolnych to problem, który dotyczy coraz większego odsetka osób we wszystkich krajach wysokorozwiniętych. To sprawia, że metody leczenia żylaków są stale ulepszane. Nowoczesne zabiegi charakteryzują się wysoką skutecznością przy coraz mniejszej inwazyjności, dzięki czemu pacjent szybko może wrócić do codziennej aktywności. Z jakich metod najczęściej korzystają warszawscy lekarze?

Zabieg leczenia żylaków w Warszawie

Aby móc zapisać się na zabieg usuwania żylaków nóg, wcześniej trzeba się zgłosić do tak zwanego lekarza od żył, czyli flebologa. Dzięki przeprowadzeniu odpowiednich badań diagnostycznych będzie on w stanie ocenić stopień zaawansowania choroby, i - co za tym idzie - wybrać najlepszą dostępną metodę usuwania żylaków. Znani lekarze w Warszawie mają do dyspozycji nowoczesne technologie, przez co są w stanie proponować swoim pacjentom mało inwazyjne zabiegi, takie jak leczenie parą wodną czy klejenie żylaków. Wybierając zarówno samą placówkę, jak i konkretnego specjalistę, warto poczytać wcześniej opinie o lekarzach.

Laserowe usuwanie żylaków i inne znane metody

Laseroterapia to jedna z najpopularniejszych metod usuwania żylaków na nogach. Przemawia za tym jej skuteczność, bezpieczeństwo oraz możliwość szybkiego powrotu pacjenta do codziennych aktywności. Chorzy zwykle niechętnie decydują się na operację żylaków, ponieważ wymaga ona pobytu w szpitalu, a okres rekonwalescencji jest dłuższy. Jeśli jednak żylaki nóg są mocno rozwinięte, może okazać się, że będzie to jedyna skuteczna metoda pozbycia się choroby. Im wcześniej zostanie ona rozpoznana, tym mniej inwazyjnym sposobem będzie można ją zwalczyć.

Gdzie można usunąć żylaki w Warszawie?

Gabinet zabiegowy w SkinClinic Gabinet zabiegowy w SkinClinic

W Warszawie znajduje się wiele placówek, w których przyjmują chirurdzy naczyniowi usuwający żylaki. Flebologia to domena m.in.:

 • Centrum Medycznego Nasmed (Praga-Południe), gdzie żylaki można usunąć wieloma metodami: operacyjne, laserowo, jak i z wykorzystaniem specjalnego kleju. Inne dostępne sposoby to miniflebektomia i chemoobliteracja Flebogrif.
 • Ars Estetica (Warszawa Wola), czyli placówki, w której można poddać się m.in. laserowemu usuwaniu żylaków, a także zabiegom z wykorzystaniem pary wodnej.
 • Kliniki Flebologii (Warszawa Ochota), w której dostępne są metody takie jak miniflebektomia, klejenie żylaków, laseroterapia oraz chemoobliteracja Flebogrif. Poddać się tu można również klasycznej operacji.
 • Kliniki Medycznej Wilmed (Warszawa Wilanów), gdzie specjaliści przeprowadzają różnorakie zabiegi na żylaki, takie jak leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych czy leczenie metodą chemoobliteracji Flebogrif.
 • Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg (Warszawa Żoliborz). To miejsce, które oferuje pacjentom m.in. skleroterapię, echoskleroterapię, usuwanie żylaków laserem oraz zabiegi chirurgiczne.

Pacjenci w problemem żylaków mogą udać się także do Vein Clinic, gdzie mogą poddać się leczeniu metodą mikroskleroterapii, skleroterapii z użyciem ultrasonografu oraz zabiegom laserem ELVeS. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Ryszard Łupiński – specjalista chirurg, który doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących ośrodkach medycznych na terenie Australii, Nowej Zelandii, Azji i Afryki. Jest członkiem licznych prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Australasian College of Phlebology i Australian and New Zealand Society of Phlebology.

Leczenie żylaków ma w swojej ofercie także Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite. Pacjenci mogą wybierać między zabiegami skleroterapii, laserowego zamykania naczynek oraz laserowego leczenia żylaków metodą ELVeS, a zabiegi przeprowadza lek. med. Marcin Feliga. Dr Feliga jest ekspertem laserowej terapii endo-żylnej, usuwania żylaków, owrzodzeń żylnych i hemoroidów.

Kolejną stołeczną placówką jest Klinika Medycyny Estetycznej Dr Adama Gumkowskiego. Placówka oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów usuwania żylaków kończyn dolnych, w tym skleroterapię, leczenie farmakologiczne, laserowe i operacyjne. Leczeniem flebologicznym pacjentów kliniki zajmuje się lek. med. Naser Dib.

W Warszawie mieści się również Centrum Medyczne Damiana, które swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i szeroki zakres metod leczenia żylaków kończyn dolnych (UGS Doppler, skleroterapia, leczenie laserowe, operacje klasyczne i chirurgia perforatorów). Zabiegi z zakresu flebologii w placówce przeprowadza nr n. med. Adam Zieliński, specjalista w zakresie chirurgii naczyniowej.

Warto polecić też lek. med. Krzysztofa Hałasa – absolwenta Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia chorób układu żylnego i tętniczego. Dr Hałas doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, a pacjentów przyjmuje w gabinetach Flebomed. Przeprowadza zabiegi kompresoterapii, skleroterapii, leczenia operacyjnego oraz laserowego żylaków.

Leczenie żylaków nóg - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 160 zł do 9 000 zł
 • Józefosław od 299 zł
 • Wrocław od 150 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 10 000 zł
 • Łódź od 90 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 50 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 11 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 6 000 zł
 • Kielce od 200 zł do 600 zł
 • Lublin od 200 zł do 6 500 zł
 • Gdynia od 450 zł do 1 040 zł
Leczenie żylaków nóg cena »

Usługa leczenie żylaków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.