Lecznice Citomed

ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 18:00
wtorek
7:00 - 18:00
środa
7:00 - 18:00
czwartek
7:00 - 18:00
piątek
7:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

56 444pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Lecznice Citomed
ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń (wejście główne od ul. Równinnej. ZADZWOŃ DO NAS OD 9.00 DO 17.00)

Lecznice Citomed na mapie

Nasza placówka znajduje się w Toruniu, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73. Dzięki lokalizacji w centralnej Polsce, w pobliżu autostrady A1, przy jednym z głównych elementów układu drogowego miasta – części Trasy Średnicowej Północnej, pacjenci mogą łatwo dojechać do nas z dowolnego punktu. Od najbliższych przystanków komunikacji miejskiej (tramwajowy, autobusowy) dzieli nas zaledwie kilkadziesiąt metrów. W pobliżu znajduje się również postój taxi.

Czytaj więcej
Toruń, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska