Lekarz na telefon Gniezno i okolice

Synonimy: lekarz do domu, wizyta lekarska na telefon, domowa wizyta lekarska

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą lekarz na telefon, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Gniezno. Lekarz na telefon można przeprowadzić m.in. w Stanley Centrum Medyczne w Poznaniu (47 km od Gniezno) lub w Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar w Poznaniu (47 km od Gniezno) gdzie cena za lekarz na telefon wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska