LentaMedica Adrian Szerszmidt

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Klinika LentaMedica Adrian Szerszmidt Klinika LentaMedica Adrian Szerszmidt Klinika LentaMedica Adrian Szerszmidt Klinika LentaMedica Adrian Szerszmidt

Informacje ogólne o LentaMedica Adrian Szerszmidt

LentaMedica to nowoczesny gabinet, wyróżniający się holistycznym podejściem do pacjenta. Specjalizujemy się w stomatologii, ale dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów w szerszym kontekście. Wierzymy w istnienie ścisłego związku między profilaktyką jamy ustnej i ogólnej kondycji fizycznej. Zawsze konsultujemy z pacjentami plan leczenia, dopasowujemy zabiegi do indywidualnych potrzeb. Przywiązujemy szczególną wagę do diagnostyki, bo wiemy, że jesteśmy w stanie zaproponować efektywne leczenie tylko w przypadku, jeśli postawimy trafną diagnozę.

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii. Proponujemy wysokiej jakości uzupełnienia protetyczne oraz odbudowę na implantach. Mamy duże doświadczenie w leczeniu wad zgryzu u dzieci, młodzieży i pacjentów dorosłych. Zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną, wykonujemy pełen zakres zabiegów w obrębie jamy ustnej. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Oferujemy wybielanie zębów, estetyczne licówki oraz korony. Zakres usług gabinetu obejmuje świadczenia z dziedziny stomatologii zachowawczej. Leczenie kanałowe przeprowadzamy pod mikroskopem, aby móc zaproponować Państwu najwyższą jakość usług. Na miejscu wykonywane są badanie diagnostyczne: tomografia CBCT, pantomografia oraz RTG. Szczególny obszar naszego działania stanowi stomatologia dziecięca. Wiemy, jak ważne dla rozwoju stałych zębów jest zdrowie mleczaków, dlatego przeprowadzamy leczenie próchnicy i zabiegi profilaktyczne.

Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują zabiegi rehabilitacyjne. Zajmujemy się rehabilitacją stomatologiczną, onkologiczną oraz laryngologiczną. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu przeciwbólowo-usprawniającym w przebiegu takich dolegliwości jak zespoły bólowe kręgosłupa i miednicy, szyjopochodne bóle oraz zawroty głowy, bóle stawów obwodowych, zespoły posturalno-przeciążeniowe aparatu ruchu czy zespoły zwyrodnieniowo-przeciążeniowe. Przeprowadzamy także rehabilitację przed- i pooperacyjną. Korygujemy takie wady postawy u dzieci jak skolioza, plecy okrągłe, plecy wklęsło-okrągłe czy wady wynikające z nieprawidłowego napięcia mięśniowego. Interesujemy się osteopatią. Tę metodę terapeutyczną stosujemy w zespołach bólowych kręgosłupa, bólach korzeniowych, bólach głowy czy bólach i zaburzeniach ruchomości stawów obwodowych. W ofercie znajdą Państwo również hirudoterapię, akupunkturę, terapię falą uderzeniową i inne nowatorskie zabiegi.

Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dużą popularnością cieszą się zabiegi laserowe. Przeprowadzamy fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, depilację laserową i peeling węglowy. Redukujemy rozstępy, usuwamy przebarwienia, leczymy trądzik i rumień oraz pozbywamy się niechcianych tatuaży i makijażu permanentnego. Ponadto wykonujemy zabiegi o działaniu liftingującym, przeciwstarzeniowym oraz odżywczym.

Zakres naszych usług obejmuje świadczenia z zakresu psychoterapii. Prowadzimy terapię par i rodzin, a także terapię indywidualną dorosłych pacjentów. Współpracujący z gabinetem psycholog pomoże wyjść na prostą i poradzić sobie z traumatycznymi wydarzeniami. Zapewniamy anonimowość i komfortowe warunki wizyt.

Do oferty gabinetu należą konsultacje dietetyczne. Pomagamy zmienić nawyki żywieniowe, pozbyć się nadprogramowych kilogramów i uwolnić się od chorób dietozależnych. Na miejscu przeprowadzana jest analiza składu ciała. Stosujemy metodę trwałej zmiany nawyków żywieniowych, w 13 krokach dążymy do całkowitej zmiany postrzegania diety. Przygotowujemy jadłospisy dopasowane do potrzeb pacjenta.

W naszej codziennej pracy stosujemy założenia medycyny naturalnej. Oferujemy badania biorezonansem magnetycznym, który pozwala na całościową ocenę stanu zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Najwyższej klasy sprzęt – pracujemy na zaawansowanych aparatach diagnostycznych i zabiegowych.

  • Oferta dla biznesu – przygotowaliśmy korzystną ofertę dla klientów biznesowych w postaci opieki zdrowotnej dla pracowników firmy.

  • Udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych – do dyspozycji pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich oddaliśmy wygodny podjazd. Budynek, w którym mieści się gabinet, jest wolny od barier architektonicznych.

  • Dogodne formy płatności – za usługi mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą.

  • Płatności ratalne – istnieje możliwość rozłożenia należności na wygodne dla Państwa raty.

  • Gorące napoje – dla pacjentów oczekujących na wizytę przygotowaliśmy gorące napoje oraz dystrybutor z wodą.

  • Bezpłatne Wi-Fi – na terenie placówki jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Osiągnięcia i certyfikaty LentaMedica Adrian Szerszmidt

Potwierdzeniem umiejętności i kwalifikacji naszych specjalistów są liczne certyfikaty i dyplomy uzyskane w ramach krajowych i międzynarodowych kursów i szkoleń. Największym osiągnięciem dla nas jednak nie są zdobyte dyplomy, a zadowolenie pacjentów, którzy polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. Ponad 80% naszych pacjentów to osoby z polecenia!

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska