LentaMedica Adrian Szerszmidt - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

LentaMedica to wielospecjalistyczna placówka medyczna. Leczymy w zgodzie z naturą, wykorzystując naturalne zdolności regeneracyjne organizmu. Każdy pacjent jest przez nas traktowany indywidualnie. Patrzymy na ludzi holistycznie, postrzegając ich jako całość, a nie jako odrębne organy.

Sukcesywnie poszerzamy zakres usług, aby móc proponować Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie. Zaczęliśmy od stomatologii. Obecnie w ofercie posiadamy zabiegi i konsultacje m.in. z dziedziny fizjoterapii i rehabilitacji, medycyny estetycznej, medycyny naturalnej, dietetyki, ortopedii czy psychologii.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna naturalna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik LentaMedica Adrian Szerszmidt jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.